Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Prostituáltnak...

Mit csináljak? Prostituáltnak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz itthon a helyzet..már nem bírom tovább. Próbáltam elköltözni,de beláttam egyedül nem tudok fenntartani egy albérletet. Párom nincs akivel el tudnék költözni. Élő rokonaim nincsenek. Tényleg ez az egyetlen munka amivel egyedül megkereshetném egy albérlet árát? Akaszkodjak rá egy férfira az jobb? Csak 19 vagyok, még nincs semmilyen végzettségem :(

2019. jún. 9. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Első 2 szakma államilag támogatott. Első egyetemi szak államilag még "támogatott".

Mi tart vissza, hogy kollégista legyél?

2019. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj, ott van koli, egyetem mellett akár dolgozhatsz is.
2019. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az,hogy túl nehéz szakokat írtam be,amikről valószínű le fogok maradni,mert kikészültem idegileg. Tudom lehet rajtam nevetni,de már úgy érzem nem tudom megcsinálni,ha fel is vennének sem,pedig szinte kitűnő tanuló voltam.
2019. jún. 9. 21:40
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ne hagyd magad!!!!

Harcolj az álmaidért

2019. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát hallod 19 évesen kikészülni idegileg a tanulástól az szép teljesítmény. Én se voltam hű de kitűnő, de egy alapszakot megcsinálok, mert szeretnék nem éhbérért dolgozni Svájcba. Szedd össze magad, mert később bánni fogod hogy nem tanultál.
2019. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked jobban megéri hogy ilyen "szakmát" vállalsz, hát várlak sok szeretettel. Xdd
2019. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Már nem bántásból de ha attól kikészültél, hogy tanulni kell, mit szeretnél prostiként? Oda azért nem a macsók járnak hanem az 50 éves kiélt vén trottyok, akik a kutyának se kellenek. Azt jobban fogod bírni?
2019. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Te nem tudod milyen suliba jartam es hany oktvt csinaltam se**fej.
2019. jún. 9. 21:48
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem attol keszultem ki hogy tanulni kell 😂😂😂
2019. jún. 9. 21:48
 10/26 A kérdező kommentje:
A szuleim vernek es molesztalnak. Ettol keszultem ki.
2019. jún. 9. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!