Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs egy barátom se,...

Ha nincs egy barátom se, utálom az egyetemet ahova járok, gyakorlatilag semmi nincs az életben, ami örömet okozna, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

3 éve nincsenek barátaim,azóta semmi szociális programon nem voltam.

Érettségi utám elvégeztem egy OKJ-t,amivel nem tudtam elhelyezkedni.Utána rájöttem hogy tovább akarok tanulni,jelentkeztem 2 egyetemre,a 2.helyre fel is vettek,de onnantól minden rosszabb lett és azóta is maga a pokol minden.Egyáltalán nem érdekel ez a szak,előadásokon folyton bealszok és egy kín az egész.A 2.félévekrt töltöm itt.Ha itthagyom,vissza kell fizetnem és szakma nélkül meg csak a gyártósorra mehetnék.Az OKJ legalább tetszett.

Az volt életem nagy álma hogy rendőr legyek,de már 2x is megbuktam az alkalmasságin,ami nem is csoda,hiszen egy antiszociális,önbizalomhiányos senki vagyok.

Szóval az álmaim darabokban vannak,egy olyan suliba járok,amit ki nem állhatok és nincs egy darab barátom se,a kutya sem szól hozzám.Utálom az életemet és mostanában már gyakran sírok is hogy miért kell folytatnom az életet



2019. jún. 11. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Kezdd önszeretettel. Aztán helyre jön minden.
2019. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Menj el pszichológushoz, de ne legyél rendőr, próbálkozz tovább az okj végzettségeddel állást találni és hagyd ott a sulit, ha annyira nem tetszik.

Minden okkal történik, próbálj tanulni a kudarcaidból.

2019. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem találok vele munkát.

És egyetemi végzettséget akarok,értelmiségi akarok lenni

2019. jún. 11. 23:02
 4/23 A kérdező kommentje:

meg barátokat meg barátnőt akarok.

Normális életet akarok élni,mint mindenki más,élvezni akarom az életet

2019. jún. 11. 23:03
 5/23 anonim ***** válasza:
Üdv a klúbba, kitartás.
2019. jún. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy bealszol az egyetemi órákon. Mennyit alszol este? El szoktál járni sportolni?


Hogyan próbáltál barátkozni az egyetemen? Nekem az pl. mindig működött, hogy az első sorokban ültem le év elején és megkérdeztem az embereket, hogy értenek-e valamit, amit én nem.

2019. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy értelmiségi légy elsősorban értelemre van szükség.

Attól nem leszel az, hogy kettessel elvégzel egy egyetemet. Ha nem leszel jó benne, ezzel se lesz munkád.

2019. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én is így voltam 7 éve, azóta egyre rosszabb
2019. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De teljesen hidegen hagy amit itt tanulok,hogyan legyek jó benne?Amúgy sem ide akartam jönni,csak ide vettek fel.Az elejétől foghva úgy álltam hozzá,hogy én ezt nem akarok,én mást akarok és megpróbálom mégegyszer.De másodjára se sikerült.

Nagyon keveset alszok,éjjel 3-ig fent szoktam lenni és gépezni.Úgy vagyok vele,hogy nincs semmi motivációm lefeküdni,mert nem akarom,hogy holnap minden kezdődjön előről.Félek a holnaptól és görcsösen kapaszkodok az időbe,de az túl gyorsan megy.

Az egyetemi csoporttársaim zömével a 2 félév alatt egy szót sem beszéltem még,teljesen egyedül vagyok.

2019. jún. 12. 10:43
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok lassan felkotom magam
2019. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!