Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak az itteni ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem alakult ki mégcsak hosszabb beszélgetésem sem, pedig a regisztációm óta már rengeteg felhasználóval próbáltam levelezni. Tisztában vagyok vele, hogy az oldal nem társkeresőként funkcionál, de ehhez hasonló anonim felületet nem ismerek, ahol fel lehetne venni a kapcsolatot valamilyen módon az emberekkel. Csomószor előfordul, hogy rám ír valaki, de vagy rögtön valami perverz kérdéssel indított, vagy egy idő után elhalt a beszélgetés, elfogyott a téma vagy rájöttem, hogy nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon... Más is így van ezzel?

2019. jún. 13. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem szorulok ra szerencsere😂😂😂
2019. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Obeliskel tessek vigyázni. Pénzért árulja a gagyi tanácsait.
2019. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

#1 Nem szorulsz rá ja, de annyi életed van hogy te voltál az első válaszoló...

Amúgy írj ha gondolod

20/L

2019. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Rosszak, mivel mindenki csak a végtelenségig akar beszélgetni, találkozni már nem.
2019. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezidáig négy emberrel sikerült kialakítanom itt közelebbi kapcsolatot. Ebből kettővel sikeresen találkoztam is.
2019. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok emberrel beszélgettem már egy kis ideig, de vagy hirtelen eltűnnek, vagy elkezdenek fura, tolakodó kérdéseket feltenni
2019. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Régen volt egy-egy beszélgetés, abból találkozás, évek óta már semmi. Velem csak addig akarnak ismerkedni, még meg nem tudják, hogy férfi vagyok. Onnantól kezdve lapát. Tegnap végre találtam valakit, aki előszőr lódított, mint mindenki, aztán unszolásra konkrétan leírta, azthitte nő vagyok, de mivel nem, így már nem aktuális. Férfiként nem férfiakkal akarom körülvenni magam, a nőkkel meg lehetetlen barátkozni, komolyabbhoz én pedig túl hülye vagyok (lásd, a barátkozás sem megy). Marad a magány.
2019. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, hasonlókat tapasztalok én is, pedig nagyon jó lenne, ha változtatnának - vagy legalább elgondolkodnának rajta - az üzemeltetők ezen lehetőség kialakításán, megfelelő szabályok betartása mellett.

Nálam is volt, hogy valaki rám írt, volt max. 5-10 levélváltás, majd eltűnt (bár egyvalaki néha visszatér).(F)

2019. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt baratnom innen...pedig kulon orszagban elunk...es ronda is vagyok.
2019. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok emberrel beszélgettem, de sajnos nem sokkal tartom már a kapcsolatot. Itt találtam meg a legjobb barátomat.😌
2019. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!