Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy huszonévesen,...

Más is érzi úgy huszonévesen, hogy nincs élete?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szociális életre, barátokra, munkára stb.
2019. jún. 14. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
23/F vagyok, szeretem am unkám, jól is keresek vele, vannak barátaim, egyedül a párkapcsolat az, ami gáz, de van ilyen.
2019. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%

18 éves gimnazista fiú vagyok. Nem járok bulizni, nem az én világom. Sajnos a barátaim java része nem szereti a beülős/iszogatós estéket, egyrészt anyagi okokból, másrészt abban mi a jó, ugye.

Sulizok, néha bent maradok a legjobb barátomnal, nevetünk, eszünk, iszunk, ilyenek. Elvagyunk. Munkám nincs, keresek a nyárra, de semmi. Általában itthon vagyok. Nyaralásra nincs pénzem. Családdal nem olyan. Van párkapcsolatom, de ott se minden olyan, mint kéne. Igazából elvagyok, de én is ennél jóval többet várnék az életemtől. És ez nem az a 18 vagyok és depis panaszkodás, mielőtt bárki félreértené.

Szóval ja, én is úgy érzem, nem élek igazán. :)

2019. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanaz a helyzet amit az első írt. Tök jó melóm van, korábban nagyon hajtós volt de mostanra már annyian vagyunk a cégnél hogy nem kell megszakadni, a fizu teljesen OK, a társaság is jó, a kollektíva családias. A munkahelyen kívül is van társaságom, sok haver és pár igaz barát is. Mindig van valami program, sosem unatkozom. Szóval nincs okom panaszra. Egyedül a párkapcsolat hibádzik nálam is, a szerelmi életem kb. egy nulla, ez régebben jobban zavart, de mára ezt a dolgot már elengedtem, próbálok másban kiteljesedni, van pár szép hobbim amivel ezt a hiányt pótolni tudom. A lényeg hogy élek mint hal a vízben, sosem vagyok egyedül (csak ha én akarok), összességében azt hiszem semmi okom panaszra.
2019. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Lenne szoc.életem, ha lenne pénzem. De kB elhívni valakit is beülni, az is húzós. Van párkapcsolatom, minden ok. Igazából elvagyok a magam világában és van is tenni valóm, nem unatkozok, de azért a társaság jól jönne néha. 19l
2019. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Életem az éppenséggel van, csak épp nem olyan minőségű, mint amilyet szeretnék magamnak.

A párkapcsolatot leszámítva, hál' istennek minden téren bírok egy bizonyos fokú minimummal (pénz, állás, barátok, programok), viszont minden téren többet szeretnék, többről álmodozok egyfolytában.

Szerencsére már megtettem a kezdő lépéseket ahhoz, hogy a jövőben ez ne csak álmodozás legyen továbbra is.


25/F

2019. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatom nincs, bár per pillanat nem is állok rá készen.

Szabadidőm nem túl sok van.

Pénzem sincs túl sok, ha meg akarom tartani a vésztartalékot, akkor nagyon-nagyon spórolnom kell.

Haverok vannak, egy-két igaz barát is. Velük párhetente találkozom.


2-3 havonta igyekszem szervezni egy-egy tartalmasabb programot többekkel, illetve néha a kétszemélyes találkozókat is igyekszem feldobni programötlettel vagy csupán javaslom, hogy új beülős helyet próbáljunk ki.


Tavaly összejött egy 4 napos mininyaralás-szerű dolog az egyik barátnőmmel. Azelőtt hosszú évekig maximum csak 1 éjszakát aludtam idegen helyen.


Külföldön csak 1-2 helyen voltam, Bécs + nagy-magyarországi települések, aznap jöttünk haza vagy maximum 1 éjszakát töltöttünk ott.



Szerintem maximálisan jól definiálja az életvitelem azt a kifejezést, hogy "valakinek nincs élete".

Amit tényleg próbálok, azok a fentiek: bowling, biliárd, falmászás, kirándulás vagy csak új koktélozóhelyek...


Talán ha lesz párkapcsolatom ÉS időm (pl tényleg pihenésre szánt szabadság) ÉS pénzem. TALÁN.

2019. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!