Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire szánalmas egyedül ha...

Mennyire szánalmas egyedül ha egyedül lemegyek a Balatonra strandolni?

Figyelt kérdés

28/F


Amíg volt párom két évvel ezelőttig addig rendszeresen vele jártunk le arra a strandra. Most nincsenek már pár éve haverok se, így tök egyedül vagyok. A munkatársak családosok mind.

Itt ez a dögmeleg hétvége, úgy vagyok vele, hogy elmennék, de tartok tőle hogy hülyének fog nézni a többi ember, meg biztos zavarban is leszek, hogy mindenki a párjával és barátaival van ott.

Ti rosszat gondolnátok ha látnátok ott egy ilyen egyedül strandolgató embert?


2019. jún. 15. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy mindenki azzal fog foglalkozni akivel ott van nem vadidegenekkel.
2019. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy magányos ismerősöm épp most ment ki nyaralni 2 hétre Hollandiába egyedül...

Tök megértettem. Semmi gond azzal ha egyedul mész

2019. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem foglalkozik a másikkal, pláne vadidegennel. Ne tartson fogságban az, hogy "mit gondolhatnak rólad" mert ez nem túl jó. Most ha itt azt írják, hogy "de-de, megbámulnak" akkor tényleg kihagyod ezt is, mert "vadidegenek mit szólnak"? Egyébként 100% hogy nem foglalkoznak majd veled.
2019. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem senki nem fog ezért megszólni, sőt azt is meg merném kockáztatni, hogy észre sem veszik. :D

Lehet, hogy majd találsz társaságot is :)

Szóval én a helyedben nem aggódnék ilyeneken,inkább azonnal megindulnék.

hajrá!!! :)

23/N

2019. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Kutyának nem fog feltűnni sem.

Szerintem az a szánalmas, ha valaki azért marad otthon, mert nincs kivel elmennie.

2019. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Engem már nem érdekel hogy ki mit gondol rólam.Túl sokat foglalkozol vele...amúgy senkit nem érdekel hogy ki van egyedül vagy miért.Hivj el valakit munkatársak közül vagy menj egyedül.Lehet találkozol valakivel aki szintén egyedül van ott.Persze lehet hogy otthon ülnek hasonló okokból.Ha egyedül mennék úszkálnék egész nap.Vannak strandok ahol kutyájukkal fürdenek sokan szintén egyedül.Pl.Agárd szabad strand.Ha egyedül lennék tuti a kutyámmal mennék.Amúgy mi a fenét csinálnék egész nap a strandon nem tudom.
2019. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szerinted bárkit érdekel a nagy strandolás közepette, hogy valaki egyedül van? Az emberek ilyenkor szórakoznak, tesznek rá, ha valaki egyedül ment.

Engem egy icipicit se érdekel. Szórakozni vagyok ott, nem másokat nézegetni.

2019. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
És ha esetleg megpróbálnál ott társaságot találni?
2019. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokan strandolnak egyedül. Napoznak, olvasgatnak, sétálnak. Nincs benne semmi furcsa. Ha otthon pihenhetsz egyedül, miért ne tehetnéd ezt egy tóparton is?
2019. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a válaszokat. Munkatársak a családjukkal mennek strandra, nekem meg nincsenek már családtagjaim sajnos. Végül aztán elmentem, vittem magammal egy könyvet. Napoztam, néha bementem a vízbe, de azért rossz volt látni a sok baráti társaságot és párt. Nem vagyok egy népszerű ember akit már látásból is megkedvelnek, így kizárt hogy társaságot találjak csak úgy. Másoknak a barátnő keresés is simán megy, pl három esetet is láttam amikor a lány ment oda a fiúhoz, hogy elfogyott a napteje, ilyesmi. Én meg: Nem volt kinnt óra sehol és tudni akartam a pontos időt, ezért odamentem egy random csaj társasághoz és megkérdeztem. Félig nevetgélve megmondták, majd hallottam utána, hogy rajtam nevetnek, milyen béna csajozós szöveg, mit akart ez tőlünk, úristen, láttátok a fejét? Ilyeneket mondtak, pedig tényleg az időt akartam megtudni és náluk láttam egyedül kézben tartott telefont. Szóval én még ha tényleg ismerkedni mennék, annak se lenne jó vége rámnézve.

Azért kicsit kínos és unalmas volt így a strandolás, inkább kihozta a magányomat.

Köszönöm akik írtak privátot, hogy menjek el velük, de miután kiírtam ezt a kérdést és nyíltan felvállaltam mekkora lúzer vagyok, nem lenne pofán odaállni elétek, hogy én vagyok az. Meg tényleg nem vagyok egy jó társaság, lehet rögtön megbánnátok és le akarnátok rázni :(

2019. jún. 16. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!