Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon magányos vagyok, és senki nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, mindig bántottak az iskolában. Itt vagyok egyedül senki nem akar velem programot, hiába szertnék menni valahova egyedül rossz.

Dolgozom már, igazából a hétvégén lenne időm de nincs senkim. Barátnőm sem volt soha.


Régebben jobban kerestem barátokat, barátnőt, de hiába senki nem akar engem megismerni, nagyon rossz érzés, de már kezdek beletörődni, sajnos. De nem tudok teljesen, mert ha meglátok valakit barátokkal, barátnővel akkor mindig azt érzem hogy engem ettől megfosztott az élet :(

Nem tudom hogy nekem miért nem megy az ismerkedés.

Nagyon rossz így élni :(

22F


2019. jún. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
És a munkahelyen miért nem tudsz?
2019. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ott csak idősebbek vannak.
2019. jún. 15. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2019. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

És azokkal tilos?

2019. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2019. jún. 16. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valami rossz tulajdonságod?
2019. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig fiatalként olyan jól elszoktam beszélgetni idősebekkel , a fiatalok meg dinkák velük nem szoktam.
2019. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!