Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért viselem ennyire nehezen...

Miért viselem ennyire nehezen az egyedüllétet? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Év közben nincsen semmi bajom, bejárok az óráimra, tanulok, találkozom és beszélgetek a barátaimmal, szóval tök jól érzem magam. Viszont minden egyes nyaram kínszenvedés és kb. azzal telik el, hogy csak fekszem az ágyamban és bőgök éjjel-nappal. Az elején még élvezem a semmittevést, kipihenem az évet, a vizsgákat, de utána viszont eljön az a pont, hogy halálosan unatkozom és olyankor nem tudok mit kezdeni magammal. Most is csak a vizsgáimkor hagyom el a házat és a tanuláson kívül nem is csinálok semmi érdemlegeset, csak fekszem, alszom, eszem. Viszont nincs is semmi ötletem, hogy mitől lenne jobb. A barátaimmal ilyenkor nagyon nagyon ritkán tudunk találkozni, a családtagjaim nem vevők semmire sem és ennyivel ki is fújt. Max. egyedül tudnék bármit is csinálni, de kb. a tököm tele van azzal, hogy egyedül vagyok. Egy kisvárosban lakom, ahol a korosztályomnak nincsen semmi lehetőség, így nem tudok az úgymond saját közegemben lenni és ez nagyon hiányzik.
2019. jún. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha dógoznál? :D Úgyis ezt fogjak javasolni, egyébkent nem rossz ötlet. Ami fontosabb lenne, egy napirend amihez tartod magad.
2019. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én szívesen dolgoznék valamit, de szerintem nem nagy esély van rá, hogy bármit is találok. Egyedül az augusztusom lesz teljes egészében szabad, addig nem lesz egy összefüggő hosszabb időszak sem, amikor el tudnék menni normálisan dolgozni. Az otthonom sem éppen arról híres, hogy csak úgy hemzseg a lehetőségektől és már jócskán benne járunk a nyárban, szóval gondolom meg is fogyatkoztak a nyitott állások.
2019. jún. 15. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom...

Gondolom otthon sincs mit csinálni...

2019. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Nem az a kérdésem, hogy hogyan lehet eltölteni 24 órát, mert értelemszerűen lehet csinálni sok mindent. Az ember megcsinálja a házimunkát, szoktam olvasni is vagy filmet/sorozatot nézni, zenét hallgatni stb., de nagyon hamar megunom és nem élvezem. Egyszerűen az zavar, hogy egyedül vagyok, társaság nélkül nem érzem jól magam.
2019. jún. 15. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja az egyedüllétet, az nem az unalomra panaszkodik, az konkrét kapcsolatformát hiányol. Te unatkozol. Ezért mondtam, legyen napirended és feladatod. Vagy várd hogy jöjjön valaki aki szórakoztat, és elteri arról a figyelmed, hogy nincs semmi dolgod.
2019. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem nyugodtan, ha gondolod kedves kérdező. Most én is hasonló szituációban vagyok. (Vizsgára tanulok és unatkozom :D)
2019. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!