Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek azok közül, akik...

Szerintetek azok közül, akik ezen az oldalon öngyilkossággal kapcsolatos kérdést tettek fel, hányan ölték meg tényleg magukat?

Figyelt kérdés
Tudom ez nagyon morbid kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok rá. Nem gúnyolódni szeretnék, csak érdekelnek az emberek és a véleményetek.

2019. jún. 16. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Remélem senki, és a kérdésük óta megtalálták a helyüket.
2019. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem.
2019. jún. 16. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Volt 1 kérdés,amiben a kérdező feltett egy öngyilkossággal kapcsolatos kérdést. Egy ideig válaszolgatott,utána egy válaszoló írta hogy megtette. Szerintem fent van még a kérdés.
2019. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Kb a 10%-uk.
2019. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb. 10%-uk? Ezt rengetegnek gondolom, szerintem (remélem) jóval kevesebb.
2019. jún. 16. 14:30
 6/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
91%

Régóta követem az ilyen kérdéseket és privátban is sokakkal leveleztem már, és sajnos vannak, akiknél nagyon valószínűnek tűnik, hogy megtették. Nem csak 10% sok, de 1 is sok szerintem.

Ezért óriási felelősségük van azoknak a szerencsétlen trolloknak, akik egy ilyen kétségbeesett kérdésénél közlik, hogy á, úgysem fogja megtenni, meg csak kamuzik, töketlen, vagy csak sajnáltatja magát. Ezzel nem csak még egyet rúgnak a földön fekvőbe, de megvan a veszélye, hogy egy-egy ilyen érzéketlen bunkó mondattal konkrétan "meghúzzák a ravaszt". Nagyon nehéz ellensúlyozni az ilyen lelketlen, gonosz beszólásokat, hiszen az öngyilkosság szélén lévők sokkal fogékonyabbak elhinni a rosszat, negatívat magukról és a világról is.

Már írtam emiatt az oldal kezelőinek is, hogy tegyenek már valamit, tegyék már dupla súlyúvá, ha valaki gyanúsítgat egy ilyen segítségkérőt, meg megkérdőjelezi az illető helyzetét, de egy kanyi válasz nem érkezett rá, pedig eddig minden más tárgyú levelemre normálisan válaszoltak. Ők is csak tolják ezt a "csukjuk be a szemünket, nem a mi dolgunk" és elbagatellizálják azt a súlyos felelősséget, hogy teret biztosítanak itt egy utolsó segélykiáltásnak, de egyúttal rájuk is eresztik ezeket a nyomorék hiénákat.

2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

0. A sérült ember 99,99%-a segitség kérés miatt fenyegetőzik az öngyilkossággal, azért hogy figyeljenek rájuk. Akik itt irogatnak tizenéves hisztérikák, akik a beszakadt körmük meg a halálos szerelmük miatt is öngyik akarnak lenni.

Aki meg akarja tenni az megteszi, nem hireszteli, meg posztolgatja stb. És főleg nem szerencsétlenkedik karcolásokkal stb.


Sajnos "ismertem" egy fiatal srácot, aki megtette! Vonattal! A családja a mai napig nem tudja miért. Apró furcsaságok voltak amik csak az eset tükrében tüntek fel mint kérdés. Sajnos aki elhatározta magát az menthetetlenül megteszi. Aki bejelenti az nem gondolja komolyan.

2019. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 7 essel nagyon nem értek egyet. Azt is komolyan kell venni, ha valaki mondogatja, mert sokfélék vagyunk és az sem véletlen, hogy ebben a témában irogatunk, mert ez a téma foglalkoztat minket. A 10% os arányt reálisnak tartom.
2019. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8 hagyjuk már ezt a 10%-ot


Én kb 20 éve minden este úgy fekszek le hogy mi lenne ha meghalnék. De eszembe sincs megtenni mert félek.

Akik itt írkálnak azok legtöbbje kamu hiszterika meg önsajnáló szűz kisfiú . És az a néhány komoly gondban levő valóban segítségre szóruló ember itt kap segítséget????

Na ne nevetess!!! Nincs ezen az oldalon 50 normális ember!

2019. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Írt egy felhasználó ettől a kérdéstől, segítséget kért (volna) priviben. Tegnapelőtt este írt, én viszont nem láttam a netet azóta. Amikor most belépve megláttam az üzenetetét és válaszolni akartam, a rendszer közölte, hogy "nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja". Sajnálom. Ha olvasod ezt a kérdést, akkor a válaszom: persze, kérdezz bátran!
2019. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!