Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Késő új életet kezdeni 20 évesen?

Késő új életet kezdeni 20 évesen?

Figyelt kérdés
Sok mindent elrontottam idáig. Rossz egyetemre mentem...stb. Szerintetek keső teljesen megváltoztatnom már mindent?
2019. jún. 23. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen... 20 évesen már késő, innen nincs tovább.
2019. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 évesen még nem is éltél.... 40 évesen se késő valtoztatni
2019. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyaltalan nem keso
2019. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem 30 évesen, vagy 40 évesen se késő új életet kezdeni. Én most 28 éves vagyok és én is új életet szeretnék kezdeni.
2019. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyerekként (10-17 éves korig) is sok nehéz döntést kell meghozni, de kb 18 éves kortól van hogy a döntéseinkben nagyobb szabad kezet kapunk és azoknak következményei is vannak. Te még alig múltál 18, bőven van időd újrakezdeni és még lehetőségeket is adnak erre.


Nem olvastam most utánuk, de én úgy tudom / tudtam, hogy igényelhetsz két passzív félévet, ha kell. Átjelentkezhetsz másik szakra úgy hogy nem kell kifizetni bizonyos feltételek mellett az eddigi féléveket.


Nyáron kereshetsz munkát, megismerkednél másokkal és pénzhez is jutnál az új kezdethez. Lehet nem is kéne annyi mindenen változtatnod mint hiszed.

2019. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Én 21 éves voltam (évvesztes voltam + nyelvi előkészítőre mentem szakközépben) amikor rájöttem, hogy olyan dolgot tanulok amitől megbolondulnék ha egész életemben azt kéne csinálnom (OKJ-s gépkezelői technikus képzés).


Rájöttem, hogy szeretnék inkább az informatikával foglalkozni. Ezt megmondtam a szüleimnek is, mondták, hogy rendben csak akkor menjek el szeptemberig melózni és szedjem össze az egyetemi tandíjra a pénzt magamtól (ami félig felesleges volt mert állami támogatással kerültem be, de jó élmény volt melózni úgyhogy nem baj + volt egy halom költőpénzem).


Ez volt 3 éve, jövőre fogom befejezni az egyetemet, azóta minden nyáron melózok és jobban érzem magam mint valaha. Ha most 1 hónap lenne hátra az egyetemedből akkor azt mondanám, hogy legalább fejezd be, de ennyi idősen ez inkább még pár évnek tűnik, annyit meg felesleges szenvedned ha úgyse abba az irányba akarsz elhelyezkedni.


Ha úgy érzed, hogy van egy másik elképzelésed és van terved is, hogy hogyan csináld meg akkor hajrá. Változtatni sosem késő, főleg nem ilyen fiatalon.

2019. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óóhh, ilyen változásokat sosem késő csinálni.


Én egy év múlvára tervezem.

Addig felkészülök, egzisztenciát építek, testem-lelkem rendberakom (főleg előbbi elég ramaty, belül szuperül vagyok szerencsére 🙂 )


27f

2019. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó te még többször is kezdhetsz új életet!!! :D :D
2019. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!