Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találkoznak velem...

Miért nem találkoznak velem azok a lányok, akikkel az interneten beszélgetek és rendesek?

Figyelt kérdés
Vannak szimpatikus,rendes lányok itt a neten.A múltkor írtam az egyiknek hogy találkoznunk kéne,de azt írta hogy nincs ideje velem találkozni mert messze lakom,még sokat dolgozik,tanul.Egy másik lány azt írta,ha lesz ideje eljön hozzám,de azóta se jött.Ezenkívül van még két lány akivel beszélgetek az egyik 500 km-re lakik,nem hiszem hogy találkozni fogunk,A másik lánnyal sem hiszem pedig vele telefonszámot is cseréltünk.Négy lány is van aki kedves a számomra,rossz hogy egyikkel sem találkozom.
2019. jún. 25. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem te mész hozzájuk? Az egyik nem ér rá, oké. És a többi?
2019. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyébként külsőre is szépek,amikor elkezdtem velük beszélgetni nem tudtam hogy néznek ki csak később derült ki hogy szép lányok.És mind a négy lány szép ezt nem is gondoltam volna.
2019. jún. 25. 09:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert NEKED kéne menned. Hozzám a Balatonról levonatozott, aki tényleg látni akart, pedig Debrecenben lakom.
2019. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A találkát mikor szoktad előhozni? Mert lehet túl korán..Amúgy meg ha annyira látni akarod őket, akkor menj te el hozzájuk, hogy "hello itt vagyok a házatok mellett a mekiben, nincs kedved leugrani?" Bár ez meg olyan fura lenne, mert úgy tűnne mintha nyomulnál..
2019. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Te egyszerre 4 lánnyal is kavarni akarsz? Úgy gondolod, hogy hátha a 4 közül valamelyik bejön, és akkor a többit hanyagolod? Nem semmi vagy
2019. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazad van de az az igazság hogy nem mertem lemenni a lányhoz aki írta hogy eljön hozzám és nem jött.Attól féltem hogy élőben már nem leszek neki szimpatikus.Viszont ha ő jönne el,találkoznék vele
2019. jún. 25. 09:49
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem kavarni akarok velük csak megismerni őket személyesen.Az hogy lenne e több barátságnál valamelyik lánnyal majd kiderülne.
2019. jún. 25. 09:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, szinte mind messze lakik toled. Igy semmi ertelme.

Keress lakohelyeden, vagy max. 50-100 km-es korzeteben. Akkor te is konnyebben mozdulsz, meg ok is.

2019. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen messze laknak de akkor is találkoznom kéne velük.Jó kapcsolatot ápolok mind a négy lánnyal,azzal is aki azt írta nincs ideje velem találkozni.Ha az egyikkel összejönnék attól még ugyanúgy tartanám a kapcsolatot a másik három lánnyal is.
2019. jún. 25. 10:31
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést mert úgy néz ki mintha a lányok lennének a hibásak hogy nem találkozom velük pedig én is hibás vagyok.
2019. jún. 25. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!