Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még rá esély hogy találkoz...

Van még rá esély hogy találkozzak egy lánnyal akivel még tavaly nyáron a villamoson szemeztem és nem tudtam elfelejteni azóta sem?

Figyelt kérdés
Még tavaly történt hogy Budapesten a 4-6-os villamoson szemeztem egy lánnyal.Szép lány volt de most nem ez a lényeg.Hosszan néztük egymást,mosolygott is rám,úgy nézett rám mintha kívánna engem.Aztán a végállomáson mindketten leszálltunk de nem szólítottuk meg egymást, ellenkező irányba indultunk el.Még megfordultam és sokáig néztem utána.Hirtelen gondoltam egyet hogy utánaszaladok csak az volt a baj hogy késésben voltam és nem akartam elkésni a munkahelyről.Másnap direkt ugyanazzal a villamossal mentem de már nem volt rajta.Utána sokszor mentem még azzal a villamossal de nem láttam többet.
2019. jún. 25. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek a sorsban, szóval ha kevés esély is, de van valamennyi... Persze, ez nem garantál semmit, ne éld bele magad túlságosan.
2019. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb semmi. Én is találkoztam valakivel az utcán, tetszett amit csinál, pozitív visszajelzést adtam neki és elzavartam egy kötözködőt. Ez októberben volt. Direkt gyakran mentem arra, de soha többé nem láttam. Februárban véletlenül belefutottam egy videóba róla YouTubeon, ráírtam és kiderült, hogy már nem jár ki, így hiába kerestem.
2019. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd ki facebookra hogy mi történt, írd le hogy néztél ki aznap és hogy nézett ki a lány, mi volt az a megálló, pontosan mi történt, kb. melyik nap hány óra körül és kérj midnenkit, hogy osszák meg! Szerintem nem lehetetlen. :)
2019. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kellett volna leszólítanom,ha legalább a nevét tudnám már előrébb lennék.A külsejére emlékszem,De az kévés.
2019. jún. 25. 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as igazad van de azt akkor kellett volna kiírnom nem most egy év után.Az időpontra emlékszem,De hogy milyen hónap még milyen nap arra már nem.
2019. jún. 25. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!