Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mondanátok ingyenesen/olcsón...

Mondanátok ingyenesen/olcsón végezhető, de (nagyon) veszélyes tevékenységeket/hobbikat?

Figyelt kérdés
Mivel nem merek öngyilkosságot elkövetni, de túlságosan begyepesedett/elkényelmesedett/tehetetlen az életem (karrier és családi gondok) ezért arra gondoltam, hogy kimozdulok a komfortzónámból, de nem ilyen alibi hobbikat csinálnék - mint a fárasztó kondi, a halvérű kocogás vagy modellezés - hanem amiben bármikor komolyan megsérülhetek vagy akár az életembe is kerülhet. A lényeg, hogy adrenalin löket és veszély legyen, mert olyan szinten mélyen vagyok (ráadásul a méreteim miatt komplexusos is vagyok rengeteg csalódással), hogy már semmi veszítenivalóm nincs, azonban "alibi hobbik" nem tudnának egyenesbe hozni, annyira motiválatlan vagyok. Mivel nincs pénzem, így a szabadfogásos sziklamászást (utazási költség) vagy a szárnyasruha-repülést (felszerelés) nem engedhetem meg magamnak (ezek elég kockázatosak) így olcsóbb vagy akár ingyenes tevékenységek után keresgélnék szóval várom a javaslatokat.

2019. jún. 25. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Orosz rulett!
2019. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
DH védőcucc nélkül. Spórolj a kaján a biciklire
2019. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Parkourban is lehet nagyokat esni. Meg egy életre megrokkani is.
2019. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
parkour
2019. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
motozozás, veszel valami használtat olcsón, nekem 3 ismerősöm is meghalt már.
2019. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziklamaszas kotel nelkul. Ejtoernyozes ernyo nelkul. Buvarkodas palack nelkul.
2019. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ia parkourt ajánlom. Mondanám, hogy via-ferrata túrák, downhillezés, stb. - de ezek pénzbe kerülnek, míg parkournál elég egy jó cipő :D. Gördeszka, bmx?

Vagy esetleg az a hosszú deszka, amivel hegyről mennek le 80-al :D.

2019. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább azt javaslom, hogy kérj segítséget, legalább egy pszichológus formájában.


Egy hobbi egyébként segíthet a depresszió leküzdésében, a sport pedig jó választás lehet, ha pedig valami extrém kell, ami mégsem drága, akkor a parkour remek választás, és már írták is.

Esetleg kezdj el deszkázni.

2019. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Először én is a parkourra gondoltam, de mivel már sokan írták, én azt mondom, breaktánc. Az is elég veszélyes.
2019. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Görkori downhill.
2019. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!