Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van ismerkednem...

Mi értelme van ismerkednem lányokkal ha úgyse fog összejönni velem soha egyik sem?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés talán önmagam szórakoztatására vagy unaloműzésre jó de az nem fog úgyse összejönni aminek össze kéne.Ugyanúgy ahogy dolgozni járni is annyi értelme van hogy ne otthon unatkozzak meg ne őrüljek még teljesen de egyről a kettőre úgyse fogok jutni.A barátnő,feleség csak álom marad ugyanúgy mint a saját lakás is.Soha nem lesz belőle semmi.Én mindig is egyszerű ember voltam és az is maradok.Megváltozni nem akarok és nem is tudnék.Mindenkinek megvan a maga keresztje.Az enyém az,hogy mindig egyedül kell lennem.
2019. jún. 26. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel a hozzáállással semmi.
2019. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es régen még bizakodó voltam de mostanra beláttam hogy nem lesz senkim.Ugyanúgy ahogy a lányok,nők nem változnak,Én sem változok.
2019. jún. 26. 00:28
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor ne változz, és maradjon minden a régiben. A te életed. A te döntésed.
2019. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
En is azt mondom.Ezzel a hozzaallassal nem is fog osszejonni semmi.Azt csinalsz amit akarsz de inkabb nyisd ki a szemed engedd el magad es probalkozz.Legyenek celjaid.Ha mindenre tojsz akkor ne vard a sult galambot
2019. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még ezt ki gondolotad a fejedben és gondolom azért ez elő szokott ugrani többször is?

+le írtad ezt az egészet,ennyi idő alatt már tudtál volna haladni,fejleszd magadat és tegyél azért hogy boldog légy más ebben nem fog segíteni, sajnos ez van,sok sikert és olvass könyveket amivel tudod magadat fejleszteni, az embernek mindig kell hogy fejlessze magát másképp le fog maradni.

2019. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Valahogy nagyon ismerősnek tűnik ez a személyleírás...


Tisztelt Kérdező!


Hány éves vagy? Hobbid nincs véletlenül, ami lekötne? Testvéred? Unokatestvérek? Szülők? Nagyszülők?


Volt osztálytársak? Egykori tanárok? Volt munkatársak - több munkahely váltás esetén? Régebbi tanfolyamtársak - ha végeztél "gyorstalpalót"?

2019. jún. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlásnak mindenképpen jó a befuccsolt ismerkedés is. Ezektől tudsz aztán fejlődni, jobbítani magadat, amivel nagyobb eséllyel indulhatsz a pártaláláshoz.
2019. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ... Több ezer jobbra húzás, tényleg nem tudom mennyi ... ebből 400 matchem lett, ezek közül 130ra írtam rá és 18 találkozás lett belőle.


Abból a 18ból 5 második randi lett. Volt hogy egyből világossá vált, hogy nem illünk össze, olyan is hogy jól éreztük magunkat, de utána a beszélgetés elhalt. Vagy éppen túl messze lakott a másik.


Ebből az 5ből 2 majdnem kapcsolat lett. Az egyiknek vége lett még pár találkozás után a másik még most kialakulóban van így nem tudom mi lesz belőle.


Igaz több találkozás is lehetett volna, csak sokat én is vissza mondtam, mert meggondoltam magamat meg sokszor abba hagytam a beszélgetéseket, mert túl sok munka volt, de mindezt azért írtam le hogy az internetes ismerkedés nagyszámok játéka.


Azaz ha 1, 10 vagy akár 100 ember vissza utasít nem jelent semmit. Vagyis igen, de nem azt, hogy soha sem fogsz senkivel sem összejönni.

2019. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# Vagyok.


Lehet rögtön bele trafálsz abba a lányba aki nem csak neked a tökéletes hanem te is neki, de az is lehet, hogy 1000x visszautasítanak míg nem érsz révbe vagy legalább egy normális kapcsolatba.


Mindegy hogy nézel ki vagy milyen a személyiséged. A világban vannak hozzád hasonlók vagy éppen olyanok akiknek a te tulajdonságaid jönnek be.


Pl.: Nekem nagy szakállam van. Ezzel egyből kiesik a lányok 60%a a képből, de vannak olyanok akik meghalnak értük. Rájuk koncentrálok.



Szóval nyugi. Lehet eltart egy kis ideig, de sikerülni fog és akkor örülni fogsz hogy nem adtad fel.

2019. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van , de erre nincs megoldás .


Egyszerűen csak csinálni kell különben elveszítse a maradék emberségedet is. És akkor lecsúszol és vége .

Muszáj úgy csinálni mintha emberek lennénk ....

2019. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!