Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme egyedül élni?

Van értelme egyedül élni?

Figyelt kérdés

Nekem sosem voltak barátaim. Suliban sem. Senki nincs akivel jóban lennék. Párkapcsolatom sincs, nem is volt.

Sokszor elgondolkodom azon hogy így minek élek.

Szomorú vagyok sokszor, hogy ennyire magányos vagyok. Nem tudom hogy van e ebből kiút.

22/f


2019. jún. 27. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltak nagy koponyák tök egyedül. Fektesd energiád valami olyan témába, ami örömmel tölt el.

Makettek, küzdő sport vagy bármilyen testmozgás, drónozás (akár építés is), valamelyik tudományág, programozás stb. Bármi ami vonz. Ha nem tudod épp megfizetni, akkor dolgozz és spórol rá, vagy tanulj kicsit tovább és szerezz olyan képesítést/munkát, ami jól fizet és lesz keret a hobbira. Ha van mivel lekötni magad, ami örömet okoz az pozitívan meg fog látszani rajtad és lesz társaságod is előbb vagy utóbb.

Ezzel mindenképp csak nyerhetsz.

Míg a siránkozással semmire se mész. Vagyis de. Még lejjebb húzod magad.

2019. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Amit még megtehetsz, az az, hogy pszichológushoz mész, lehet, hogy rámutat valamire, amin tudnál változtatni és boldogabb lennél.


A lényeg, hogy ne add fel. Tudom, nagyon nehéz erőfeszítést tenni a kilátástalannak látszó helyzetben, de meg tudod csinálni.

2019. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó egyedül élni, nem idegesít senki, nem kell alkalmazkodnod, nem kell az idődet és a pénzedet másra költeni.

Mivel telik egy napod: suli vagy munka? Nem elég az a sok ember, aki ott nyüzsög? Örülj, hogy egyedül lehetsz. Max. tarts állatot, meg néha beszélgess a szomszéddal vagy a postással, aztán kész.

Sok ilyen kérdést olvastam már...úgyhogy nem egyedi a helyzeted.

2019. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dolgozom már.

Jó, de nekem hiányzik a társaság. De leginkabb egy lány. A barátok nem is annyira.

2019. jún. 27. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt minden ilyen srácnak egy lány kell, emiatt írnak ki napi 20an ugyan ilyen kérdést, mintha bárki tudna neked adni egy lányt, aki szeret.

Ilyesmi meg se forduljon a fejedben, vagy beállsz a sorba, viselkedsz úgy mint a többség, vagy maradsz magadra.

Itt nem tudsz olyat, hogy hobbi alatt ismerkedsz, eleve semmi hobbi lehetőség az egész országban + az itthoni emberekkel nem fogsz tudni ismerkedni, csajozni ismeretlenként meg végképp nem.

2019. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet egyelőre, de nagyon remélem, hogy ez változni fog. Szeretnék majd előbb-utóbb megismerni egy-két embert, akivel szívesen kimozdulnék. 18/L
2019. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol vagytok lányok? Irjatok neki már.
2019. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7 es


Egy ilyen fiú egy lánynak sem kell :(

Pedig szerintem az ilyen fiúk mindennél jobban tudnának szeretni egy lányt...

2019. jún. 27. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Van, amíg be nem bizonyosodik az egyedül létnek az ellentéte. :)F
2019. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2019. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!