Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked milyen érzés?

Neked milyen érzés?

Figyelt kérdés

Egész nyáron otthon ülsz, és közben hallod/látod, hogy mindenki másnak a szülei állják a nyaralásokat.

Ők végig élvezik az életet, amíg te max gépezel vagy telefonon nézegeted ezeket.

Csak kíváncsi vagyok. :)


2019. jún. 27. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Menj el dolgozni és máris nem fogsz unatkozni és lesz pénzed nyaralásrs is.
2019. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így nőttem fel. Nem izgat.

Annyi csak a baj, hogy megszoktam, hogy soha semmi luxusra nincs pénz (luxus volt nekünk minden, ami nem a mindennapok túléléséhez kell), hogy most már hiába van pénzem, igényem nincs menni sehova. Egyedül még motivációm se sok, habár nem szoktam nagyon vissza riadni attól, hogy egyedül menjek valahova. Egyszerűen csak nincs igényem rá, habár néha tényleg rosszul érint mikor leesik, hogy csak pazarlom az éveim a semmire.

2019. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy elfoglalnám magamat valami hasznossal, nem önsajnálatba burkolózva irigykednék.
2019. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy csinálod? Hogy valakinek csak úgy van, neked meg akkor sem ha napkeltétől mondjuk éjfélig dolgozol?
2019. jún. 27. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

"amíg te max gépezel vagy telefonon nézegeted ezeket."

Hát ha te nem vagy képes telefon meg gép nélkül létezni, akkor nem is fogod élvezni az életet...

2019. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nem magamról beszélek dik kik vagytok, egy mondatot nem tudtok értelmezni go visza suli hehe
2019. jún. 27. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálok nyaralni, kényelmetlennek tartom az egész folyamatot. Már megszervezni is szenvedés. Egy napokra megyek csak el és barátokkal találkozok.
2019. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

jobb hónapjaimban félmilliót rakok félre, de majd én is megemlítem anyukámnak, hogy igazán állhatna 1 nyaralást már, ha már ez a trendi ma


itthon ülök, közben hívnak Balatonhoz, Duna partra nyaralókba ismerősök, de nekem bőven elég a nyáron 2-3 ilyen

tök jól érzem magamat, élvezem, hogy a gép előtt ülök és fejlesztem magamat, haladok a projektekkel és a bevételem sem magától van, hanem mert dolgozom érte

2019. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan azért dolgozom hogy egyszer MAGAMNAK teremthessek ilyen életet:)
2019. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!