Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom azokra a lányokra akikkel jóban vagyok és mégsem akarnak találkozni velem?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal leveleztem már de egyikükkel sem találkoztam.Személyesen mégis csak más beszélgetni mint írogatni.Jó lenne élőben is beszélgetni azokkal a lányokkal akiket itt a neten ismertem meg és jó kapcsolat alakult ki köztünk.De már ketten is visszautasították a találkozást.Haragszom rájuk.Ha ők akarnának találkozni én nem mondanék nemet.
2019. jún. 27. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

te vagy az aki a napokban feltette a kérdést és kiderült, hogy a lányok 500km-re laknak tőle?


felajánlottad, hogy te utazol hozzájuk?

2019. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik lakik 500 km-re.Ha legalább az egyikükkel találkoznék jobban lennék.
2019. jún. 27. 21:20
 3/7 Mihago ***** válasza:
11%
Nem haragudni kell, hanem rendesen nyomulni. A nők nem a kedves és megértő pasikra buknak, hanem a durva állatokra, akik úgy bánnak velük, mint a felmosóronggyal. A kedvességgel csak annyit érsz el, hogy vagy szóba se állnak veled, vagy otthagynak az első bunkó miatt, akinek jobb kocsija van.
2019. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg nem akarnak neked antidepi lenni. Gusztustalan a hozzáállásod.
2019. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szeretnéd tudni az örök nyomorúság receptjét? Íme:

1.) Gondold ki, hogy a világnak milyennek KELLENE lennie.

2.) Alkoss szabályokat arra, hogy az embereknek hogyan KELLENE viselkedniük.

3.)Aztán, amikor a világ nem olyan, az emberek pedig nem úgy viselkednek, akkor mérgelődj!"


(Andrew Matthews)

2019. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es én csak meg szeretném ismerni őket személyesen.Ez olyan nagy kérés?Személyesen nem is beszélgetek lányokkal,ez a bajom.
2019. jún. 27. 23:06
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Haragudni valakire olyan, mintha meginnál egy pohár mérget és azt várnád, hogy a másik purcanjon ki tőle. Teljesen értelmetlen.

Ha úgy döntöttek, hogy nem akarnak találkozni, szerintem tartsd tiszteletben a döntésüket. A harag, vagy az erőltetés nem vezet jó irányba, ha viszont elfogadod, akkor később még meggondolhatják magukat.

2019. jún. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!