Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hasonlo gondolkodasu pasi...

Hasonlo gondolkodasu pasi mint en van itt?

Figyelt kérdés
Csak az olyan nok tetszenek,akik nagyon nem szepek (nem szep szo de a csunyakra gondolok) (valahogy megszepulnek a szememben). Es kozuluk is az olyanok akik maganyosak,esetlenek stb.
2019. jún. 28. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sok kifejezetten rondának mondott nőt vonzónak látok, de azért nem mindenkit. Ha magányos, esetlen az sem gond.
2019. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, különlegesebbnek érzem őket. A kancsal lányok a gyengéim :D
2019. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legalább nem átlagosak. Van egyediségük.

De egyforma tömeg ribik.

2019. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen van. Sosem akarnék olyan lányt aki ilyen trendi kis magamutogató 14 évesen már "pasija" volt tipusu tipikus korombeli (18 vagyok) lány.. És nem ártana ha fiatalabb lenne stb, magányos mint én visszahúzódó, ezek a kis bulizós csitrik sosem jöttek be.
2019. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld utolsó :)
2019. júl. 23. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, köszi.. Bár sajnálom hogy erre zöldet kell adni de sajnos ez az igazság... Nagyon rossz ember vagyok, de inkább vagyok ez a visszahúzódó magányos barátok nélküli gyökér, mint hogy úgy szerezném meg az életem értelmét (egy lányt) hogy elmegyek és buliba rázom magam stb... És lehet hülyeség meg is kapom a magamét, de nekem is olyan lány kéne amit leírtál, aki nem értékeli magát, nem egy beképzelt poztitív, túlságosan felnőtt lányka, hanem aki olyan visszahúzódó mint én... És ha hülyeség ha nem én imádnám ha betegesen szeretne, úgy talán sose hagyna el... De hátt álmodik a nyomor, ebbe a világba nincs értelme élni, ha akarnék is dolgozni nem érnék vele semmit mert max saját lakásba áramra stb-re elmenne minden.. A tököm se akar már élni ebbe a világba ahol a hírekbe is azt kellett nézni ahogy a kis csitrik 2 énekes fiu miatt SÍRNAK az első sorba... Magányosan pedig nincs értelme.
2019. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nezd en is ilyen lányt vagy nőt keresek!.Bar en sem talaltam még meg,de vannak ilyenek.

Van munkám,házam,pénzem,nem vagyok erőszakos ember,nem iszom alkoholt (2 sort max egy heten),nem dohányzom.Ugyerzem,hogy egy szerényebb,maganyos lánynak megfelelnek.Azt én sem bánnám ha betegesen szeretne az eljövendő párom :)

Ne add fel a reményt!

2019. júl. 25. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már feladtam, csalódtam is.. Nem hinném hogy engem szeretne valaki, főleg nem olyan betegesen hogy ne hagyjon el, mert általába az emberek 2 perc alatt megfeledkeznek rólam.. :'( Nekem a 18 évem bőven elég volt az "életből"
2019. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg csak 18 vagy?...boven van meg idod.Fiatal vagy,meg valtozhat sok minden.Nem szabad feladni :)
2019. júl. 25. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak más vagyok teljesen, mások az elvárásaim, nem szeretem a trendi kiöltözött dekorált lányokat, magányos vagyok és magányos társat szeretnék akinek ráadásul első is vagyok és mindennél fontosabbak vagyunk egymásnak, most ha felsorolnám részletesen a dolgokat akkor hidd el belátnád hogy nekem már csak a vég a megoldás, így kinek élet ez? Nekem biztos nem, élet értelmem nincs más meg nem kell, so...
2019. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!