Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Maganyos vagyok. Valami otlet?

Maganyos vagyok. Valami otlet?

Figyelt kérdés
16/f most kezdtem el deszkazni de nagyon megfaztam ( nem tom hogy) budai vagyok. Sajnos a regi oszt tarsaim nem is tudnak a letezesemrol, teljesen elfelejtettek. Nem tudom mivel lekotni magam, es mar felemeszt az unatkozas es a magany ..

2019. jún. 28. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
olvass, filmezz, rajzolj, írj, gépezz, gyakorizz stb.
2019. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A letezo osszes filmet vegigneztem (jo azert nem, de mar kiegtem) olvasni is olvastam sokat, de mar azt is unom, gepezni meg akkor is gepezek, amikor nem
2019. jún. 28. 22:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy gorzenalba mentem be ott sikerult.ugyesen kificamitani a bokamat is szoval ja..
2019. jún. 28. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyohyulj meg és újult erővel folytasd a deszkázást. Ha lesz társaságod, elöbb-utóbb lesznek onnan haverjaid is.
2019. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ha valaha kiszarom a pénzt egy BMX-re akkor csapathatjuk együtt a vergődést :D A lúzer egy BMX-en és a megfázott deszkás haverja XD
2019. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!