Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme úgy élnem ha...

Van értelme úgy élnem ha nincs egyetlen barátom sem? Hiába próbálkozok, senki sem akar velem barátkozni.

Figyelt kérdés
Én ezt nem bírom ki,magányos vagyok és senki sem szól hozzám.Nem akarom ezt folytatni

2019. jún. 29. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
tartottál már önértékelést, hogy miért nem akar senki barátkozni veled?
2019. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki. Senki nem kér kölcsön, nem szívják el a cigidet, nem isszák meg a sörödet, nem hajt a barátnődre.
2019. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Csak viccelek, ne vedd komolyan.

Gonndolkozz el azon hogy mit rontasz el barátkozáskor és hogy hogyan tudnád kijavítani azt.

2019. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Tegyél érte, hogy legyenek barátaid, ennyire egyszerű, nem picsogni kell, meg a halálon gondolkodni, főleg ha ennyire fontos neked. Amúgy kezdem érteni miért nincsenek barátaid...
2019. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én hozzám sem szól senki és nekem is fáj néha.

Csak hát én vagyok a hibás,mert én soha senkit sem keresek...

2019. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

20-as éveim elején járok, barátkozó, kedves vagyok mindenkivel, majdnem mindenki szeret, még azok is bírnak, akikkel elvileg annyira nem vagyok jóba mégis jókat szoktam velük beszélgetni, mégsincs egy igaz barátom se. Van egy régóta tartó barátságom, de mivel ilyen fiatalon rengeteget változnak az emberek, így ez a változás most nagyon különbözővé tett minket. A barátnőm próbálja játszani a sznob p.csát, de közben le van ragadva a kislányos korszakánál és nem képes se családi téren se pasi téren cselekedni. Én meg itt vagyok külön élek a szüleimtől és régóta tartó párkapcsolatban élek. Ég és föld lettünk. Így aztán ugyan itt vagyok, hogy igazából legjobb barátom nincsen, csak sima "haverok", akik nem olyan fontosak. Szerintem nem baj ha nincs sok barátod, az is lehet, hogy túl érdekes a személyiséged. Én pl. néha szándékosan tartom távol magamtól az embereket.

Hány éves vagy? Ha 20 alatt, akkor az még nem annyira gázos,mert ebben a korban nem annyira elfogadóak a gyerekek es gyakran kiközösítik a másikat.

2019. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én mindig mindenkinek görcsösen próbálok megfelelni,hogy foglalkozzon velem de hiába
2019. jún. 29. 22:53
 9/21 anonim ***** válasza:

És te szeretnél foglalkozni valakivel? Érdekel valaki? Nem úgy néz ki.


Olyan ember vagy, akivel te magad ia szívesen barátkoznál? Nem hiszem...


Szóval próbálj meg olyan lenni, mint az az ember, akit barázodnak szeretnéd tudni. Hogyan érdeklődne feléd ez az ember? Mivel kezdeményezne nálad? Mi lenne neked az érdekes őbenne? Mikről dumálnátok?

Legyél ilyen! Legyél olyan ember, mint akire te is vágysz! Mert másoknis ilyen társaságra vágynak. Aki kielégíti társas szükségleteiket.

2019. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Írj magadról egy bemutatkozást és lesznek jelentkezők! :D
2019. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!