Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 28 éves vagyok és sosem volt...

Róbert dávid kérdése:

28 éves vagyok és sosem volt barátnőm, szerintem igy marad gondolom, szerintetek?

Figyelt kérdés
frusztált és szomorító hogy sosem volt barátnőm,akivel megoszthatnám élményeim,akivel "boldog lennék",sokszor imádkozom istenhez hogy legyen,de semmit sem teljesít ugyhogy isten sincs. helyette hallgathatom ahogy szexelnek felettünk,meg különbömböző jó élményeit a nőkkel az ismerőseimnek. nem vagyok ronda,nem érdekel a nők véleménye én nem tartom magam annak sőőt egész helyes vagyok,de önértékelesi problémáim vannak 28/F

2019. jún. 29. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Imádkozol,hogy legyen???!!!Jó,nekem mára elég.
2019. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mit csináljak? leszolitani nem igazán tudok nőt legegyszerübb homokba dugni a fejem és játszani a gépem beletörődve hogy sose lesz senkim
2019. jún. 29. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj bele! Gondolj bele, ennél csak jobb lehet, ha így marad életed végéig és beletörődsz, akkor magányosan élsz még évtizedekig. Lehet, hogy lesznek kudarcok, de próbálkozz, ki tudja mikor jársz pont jó helyen, mikor találkozol a megfelelő emberrel.

Fiatal vagy még bőven, és vannak azért huszonpár éves lányok, akik akármilyen okból még senkivel nem voltak hozzád hasonlóan.

Szedd össze magad, változtass magadon, tudom hogy ezt könnyű mondani és mindenhol ezt hallod, de ha ez az első mondatod, hogy "szerintem így is marad", akkor bizony valószínű, hogy így is marad.

Tegyél érte, és hátha. Vesztenivalód nincs.

Hajrá!

2019. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom menj el pszichológushoz, mint leírtad önértékelési problémáid vannak. Nem leszólítani kell őket, nőként nagyon sérti a fülemet, hanem kedvesen megszólítani őket. Nagy a különbség, szerintem sok férfi ezt nem érti meg, mi az igai út egy nőhöz, előzékenység, kedvesség, humor, nyitottság. És ne félj a kudarctól, elutasítástól, minden próbálkozás ezzel járhat.
2019. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyet vegre egy no is kiirhatna.
2019. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Járj el közösségbe, ott nagyon könnyű ismerkedni. Egy közös téma mindenképp adott (ami kapcsán ott vagytok) és utána adja magát a beszélgetés.

Ez lehet bármilyen közösség, sport, könyvest, bármi, ami téged érdekel

2019. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szedd magad rendbe kis hajvágás ruha tár frissítés (ha van rá szükség).

Illetve próbálkozz be annyi nőnél amennyinél csak tudsz az se baj ha nem feltétlen az eseted.

Van sok társkereső oldal tinder bado stb mindegyikre regisztrálj be töltsd ki rendesen az oldalt rakj fel normális képeket.

2019. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állj be római katolikus papnak.
2019. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
áll be a rohadt anyád az
2019. júl. 3. 21:06
 10/10 anonim válasza:

28 év sok időnek tűnik. Nem kell félned semmitől. Olyan érzésed van, hogy ha eddig nem jött össze sosem fog. Ez nem így van. Néha a legváratlanabbul jön össze egy kapcsolat.

A szex nem jelet semmit. Egy jó barátom évekig, hetente más nővel volt együtt és sokat büszkélkedett vele. Pár évre rá megtört és elkeseredetten mondta, hogy ez csak jobban a depresszióba csalta. Nem tudott senki mellett megmaradni. Ne hidd azt, hogy ez jó.

Nem leszel sem több, sem kevesebb azzal,hogy később találsz valakit. Egy párkapcsolat nem feltétlen megoldás. Az is lehet borzalmas.

Csak foglalkozz azokkal a dolgokkal, amit élvezel. Ismerkedj közben bárhol. Aztán egyszer csak rátalálsz az igazira. :)

És fontos, hogy ne siesd el. Nem akarsz egy olyan kapcsolatot, ami kapkodással jött létre, mert annak keserű vég lesz. Csak légy türelmes és próbálkozz! Kitartást! :)

Biztos vagyok benne, hogy van szerethető éned neked is. :)

2019. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!