Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Anyukámmal ketten élünk, nekem csak ő van, ő az akire mindig számíthatok, aki mindig meghallgat, és mindig ki tud hozni a depiből. Ma elutaztak a barátjával 8napra és nagyon magányosnak érzem magam. Mostanában nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, elveszítettem a legjobb barátomat, aki a világot jelentette nekem. Emellett borzalmas helyre kell bejárnom összefüggő nyári gyakorlatra, ami önmagában is kikészít. Ez a hármas hatás nagyon rosszul érint, a stressz miatt rosszul is érzem magam, állandóan hányingerem van és ég a gyomrom. Hogyan tudnék kilábalni a depiből? Hiába nézek sorozatot, lefoglalom magam, mindig elkap a szomorúság.
2019. jún. 30. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra nem tudsz kilábalni, valami jó elfoglaltságot kell keresni. Pl. valami sportot, ahol akár barátokat is találhatsz.
2019. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerkedj a neten. Van olyan téma, amit szeretsz. Csatlakozz egy csoportba és ismerkedj az emberekkel. Előbb utóbb találsz barátot.

A nyári gyakorlat egyszer véget ér. Nem maradsz ott örökre.

Van egy barátom. Úgy élt, mint te. Annyi különbség volt, hogy neki az anyja külföldön dolgozott. Egyedül élt. Egyszer csak elkezdett sportolni. Aztán ez valamilyen módon ráébresztette, hogy tud tenni azért, hogy boldog legyen. Nehéz az első lépés, de onnantól száguldani fogsz a boldogság felé.

Néha olyan az élet, mintha nem lenne kiút a rosszból, de mindig van.

Keresse egy remek hobbit. :)

Legyen szép estéd, és teljen a lehető legjobban az a néhány nap. :)

2019. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!