Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovább? mit kezdjek?

Hogyan tovább? mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedul erzem magam 1 honapja ert veget az 1 eves kapcsolatom amit nem is banok (nem volt jo). Barataim nincsenek csak haverok..nincs tarsasagom,Szuleimnek nem en vagyok a kedvencuk

ezt szova is tettek es ereztetik is (2 testverem van) . Most fogok elmenni dolgozni..kozbe tanulni fogok egy szakmat.olyan elveszettnek es maganyos vagyok hogy ilyesmi sose tortent velem most fejeztem be az iskolat kb ott maradt a “baratsag”.iskola utan 1 baratom maradt, ha meg hivhatom annak lett egy baratnoje aki elvette a szuzesseget (nem volt meg sose csaja) es halalos szerelmes a lanyba miatta nem jar el bulizni velem,mert papucs . Szoval mar ot se lehet baratnak hivni aki egy csaj miatt leszarja a legjobb baratjat. Bocsi az irasbeli hibakert. Szerintetek mit csinaljak osszesegeben? Legnagyobb gondom hogy nincs tarsasagom.. 19f



2019. jún. 30. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, olyan fiatal vagy, hogy lehet akár még 20 társaságod is, vagy több. Csak legyél nyitott az emberek felé. Most pl ha mész melózni ott simán össze lehet barátkozni az emberekkel, meg ott is ahol tanulni fogsz.
2019. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hamarosan túljutsz ezen az időszakon, fontos, hogy az önsajnálatba ne süppedj bele, tegyél valamit, tanulj nyelvet vagy bármi, nézz körül hétvégi és egyéb programok tekintetében, menj, ismerkedj, érezd jól magad (természetesen a volt kapcsolatot érdemes meggyászolni).

Amit tapasztalsz a barátodnál, az nem egyedi, barátságok ilyenkor szó nélkül megszakadnak, a szerllmes félnek más nem létezik pillanatnyilag, csak a szerelme.

2019. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!