Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam? (több lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy mindenki elfordul tőlem, sose éreztem azt sem hogy valakire számíthatnék és érezném hogy ő ott van nekem mindenben. Eddig js bántott ez a dolog de mostanában alakult ki még jobban és már abba kezdek beletörődni hogy ilyen magányos leszek egész életemben mint eddig.


a gond az hogyha beszélgetek valakivel mindig úgy érzem mintha nem élvezné a tarsasagomat, minden beszélgetés egyoldalú és leráznak.. levegőnek érzem magam és Nem tudom mit tehetek



2019. júl. 1. 00:47
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ilyen rosszul fogalmaztam meg és sok szóismétlés van benne
2019. júl. 1. 00:49
 2/8 A kérdező kommentje:
20alatt lehetőleg
2019. júl. 1. 01:08
 3/8 anonim válasza:
Nem feltétlen rossz dolog az egyedüllét. A legtöbbet akkor tanuljuk meg önmagunkról és másokról, ha magányba burkolózunk. Sok mindenre rájöhetsz, az élet nagy igazságaira, ha csak szemlélődő vagy. Mindenkiben van valami szerethető, valami érdekfeszítő. Valószínűleg nem olyan emberek vannak a közvetlen környezetedben, akik számára feltűnnek a színeid. De ez nem jelenti azt, hogy a nagyvilágban ne lennének olyanok, akik kedvelnének téged.
2019. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy emiatt jobban kiismertem már másokat, de tényleg nem kedvel senki.. csak 1-2 ember és nem arról van szó hogy nem elég! De jól esne már társaságba lenni. Beszélgetést nem tudok kezdeményezni és folytatni sem ugye azáltal hogy nem érzem azt hogy érdekelnék bárkit.. ha valaki meg is akarna ismerni az meg félre ismer mert nagyon összetettnek gondolom magam és túl sokoldalunak rossz értelemben is
2019. júl. 1. 01:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is

Szerintem az lehet a gond hogy olyan sok ideje vagy ilyen maganyos hogy teljesen elvesztetted az onbizalmad.A beszelgeteseknel próbáld elengedni magad es ne aggodj hogy mit gondolnak rolad.Epp azert sül el rosszul a dolog mert feszengsz es nem önmagadat hozod.De mi volt ennek az egesznek az elozmenye?Biztos tortent valami ami miatt most igy erzel

2019. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami.. igazából amellett hogy tényleg túl sokáig voltam ilyen és félek hogy mit gondolnak rólam közre játszik az is hogy beletörődtem hogy egyoldalú beszélgetés vagy erőltetett vontatott MINDIG.. elvesztettem a hitet hogy jó vagyok barátnak akárminek mert képtelen vagyok emberi kapcsolatokra ezek szerint
2019. júl. 1. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nem vagy képtelen emberi kapcsolatokra

Az is jo hogy mar feljottel erre az oldalra es segitseget kersz

Ezek szerint mégsem törődtél bele,még van hited hogy valtozhatsz es ez jo

Ha gondolod irhatsz privatba es megprobalok segiteni :)

2019. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretek élni
2019. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!