Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Attól hogy személyesen nem...

Attól hogy személyesen nem ismerek egy lányt, lehetek benne biztos hogy ő pont hozzám illene?

Figyelt kérdés
Én meg vagyok róla győződve hogy a lány akivel facebookon levelezek hozzám illik.Ő szerintem nem így gondolja,de én biztos vagyok benne.Nem szeretne velem találkozni,pedig akkor ő is meggyőződhetne hogy mi pont összeillünk.Viszont attól hogy nem akar még találkozhatunk,majd úgy csinálom mintha véletlenül találkoztunk volna.
2019. júl. 1. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a személyes ismerettség az igazi, neten azt mond amit akar. Lehet azért nem akar találkozni veled, mert amúgy hazudik.
2019. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Varró Dániel: Email


Hát el vagyok egészen andalodva,

és gyönge szívem, ímé, reszketeg,

mióta éjjelente, hajnalonta

veled titokban ímélezgetek.


Nem kell megszólítás, se semmi cécó,

és az se baj, ha nincsen ékezet,

csak kebelembe vésődjék e négy szó,

hogy: Önnek új levele érkezett!


Az egész világ egy linkgyűjtemény,

az emberek, a tárgyak benne linkek,

bárhova kattintok, te tűnsz elém,

te vagy felvillanó websiteja mindnek.


Te dobogsz bennem, mint versben a metrum.

Föltettem háttérnek a képedet,

s míg körülöttünk szikrázik a chat room,

látlak, miközben vakon gépelek.


Hiába nem láttalak még, az embert,

ha minden betűd mégis eleven,

ha érezlek, mint kisujjam az entert,

van nulladik látásra szerelem?


Létezik ilyesfajta rajongás, de sokkal inkább csak abba vagy szerelmes, amit te hozzáképzelsz.

2019. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hazudik.Azért nem szeretne találkozni mert nem ismer engem.És ez igaz is,Én sokkal többet tudok róla mint ő rólam.
2019. júl. 1. 11:13
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es jó a vers:)
2019. júl. 1. 11:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismered, így azt sem lehet tudni, hogy illene-e hozzád. Semmilyen írogatás, de még videózás sem pótolja a személyes találkozást. Lehet, hogy utálni fogod, ahogy nyilvánosan viselkedik. Rosszul leszel a hanghordozásától. Kiráz majd a hideg egy-egy mozdulatától, grimaszától. De az is lehet, hogy igénytelen, büdös, rosszak a fogai :D
2019. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem igénytelen,a hangjára kíváncsi vagyok hogy milyen amikor beszél.Szerintem élőben szebb lehet mint a képeken,le fogok menni hozzá szerintem örülni fog neki.
2019. júl. 1. 11:39
 7/15 anonim ***** válasza:
6: Ja, biztos. :D Láttam én már lányt, aki nagyon szép volt, úgy tűnt ad magára, képen is, élőben is. Aztán megláttam a lakását. Olyan gusztustalan volt, hogy az valami borzalom. És nem a pénz hiánya miatt. Hanem a takarítás hiánya miatt. Aztán a lány sem tűnt már olyan szépnek. Felületesen szép, de ha jobban megismerte az ember, akkor látta, hogy nem igényes, magára sem, a környezetére sem. Csak ha megjelent valahol, akkor kipucolta magát.
2019. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy rendetlen lenne.Nem akar találkozni,de szerintem örülne ha megszólítanám és megmondanám neki hogy ki vagyok.
2019. júl. 1. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
8: ha nem akar találkozni, akkor nem fog örülni.
2019. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed. Nem véletlenül mondja hogy nem akar.
2019. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!