Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert olyan igazsagtalan az...

Miert olyan igazsagtalan az elet hogy csak a szepek ervenyesulnek, peldaul parkapcsolat teruleten?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy en elek-e ilyen kornyeken vagy ez mindenhol igy van de itt csak a szebb lanyoknak van normalis parjuk, es az nem is szamit ha a lany egy k u r v a, akkor is o kell a legtobb sracnak. En megelegednek egy kevesbe helyes, de apolt fiuval is de vagy nagyon hulyek, borzaszto helyesirassal es emelett irto unalmasak vagy neki is a szebb lanyok kellenek. Ugy erzem nem is fogok soha talalni egy olyan szemelyt aki szinte a masik felem lesz. Lehet hogy tul fiatal vagyok meg es kis varosban elek stb. de kesobb ez csak rosszabb lesz mert pl. egyetemen tobb szaz ember kozt nem ram fognak felfigyelni aztan kesobb meg kitudja, de felek akkor mar tul keso lesz. Es en mar most lemaradottnak erzem magam mert korulottem minden velem egykorunak volt valami nekem meg meg semmi es felek ez igy fog maradni. Ha valakinek van valami tortenete ezzel kapcsolatban, szivesen meghallgatnam, talan meg motivaciot is adna, vagy pont ellenkezoleg..
2019. júl. 2. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Sminkeled magad? Vekony vagy, esetleg sportosabb, izmosabb? Jol keresel? Vicces vagy? Magabiztos?

A fiuk nem sminkelik magukat.

Jol kereso allasuk kell hogy legyen

Nem eleg vekonynak lenni, kell a ferfias, izmos kulso, ami szinten nem ket filler.

Viccesnek kell lenni, ami nem olyan konnyu.

Ha ezek megvannak, akkor mar csak az onbizalom kell.

Na roviden: jarj el futni, nem kell izmosnak lenned, legyen stilusod es ennyi.

2019. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

ilyen mentalitással és önbizalommal ne csodálkozz, hogy bárki előbb kell a srácok körülötted


fejben tedd rendbe előbb a dolgokat, mert lehet nem is a külsőddel van baj

2019. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szép, sőt az átlagosnál is átlagosabb vagyok mégis van barátom évek óta, és ha nem lenne is tudom, hogy könnyen találnék. Van önbizalmam, nagyon jól ismerem a hibáimat, pozitív tulajdonságaimat. Sosem volt gondom az ismerkedéssel, pedig közöm nincs a szép külsőhöz.
2019. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A szépség múlandó, ráadásul ez a kifejezés relatív. Az eszedbe jutott már hogy aki ribi, az csak arra kell a srácoknak? Nem akarnak tőle komolyabb kapcsolatot. Az ilyen lányokat nőket nem akarják feleségnek, anyának. Mondjuk olyan pasi is van aki beéri ennyivel :D

A korombeli nők már megházasodtak, gyereket szültek, de nem érzem magam lemaradva. Majd a saját tempómban élem a kis életem. Neked se másokkal kellene foglalkozni.

Túl pesszimista vagy... én sem vagyok szép, sőt elis híztam az utóbbi időben, mégis egy helyes férfival vagyok. Akinek amúgy borzasztó a helyesírása, néha kifolyik a szemem mire elolvasom amit ír, de mivan akkor ha nem szerette sose a nyelvtant, nem ment neki? Baromi okos, bármit megcsinál a ház körül, nem kell szerelőt hívni egy villanykörte becsavarásához...

2019. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont úgy látom, hogy nem a szépeknek lesz feltétlen pàrja. Inkább az átlagos, kicsit csúnyácska lányok akik nagy szerelemben élnek mindig. Több nagyon szép lány ismerősöm is van és szinglik. Van hogy félnek tőlük a férfiak, vagy csak túl tökéletesek. Az emberek inkább megelégszenek egy kevésbé jóval, mert az biztosabb. Tuti nem hagyja el, nem lesz balhé megcsalásból ilyesmik.. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2019. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez egy nagyon rossz nézet.

Ne a ezekről vegyél példát. Én is fiú vagyok és sosem a szépséget figyeltem (persze fontos, hogy ne légy igénytelen).

Azok a kapcsolatok, amik a külsőre épülnek, csak ideiglenes. te sem akarnál egy olyan kapcsolatot, ahol pár éve múlva szakítanak veled.

Nehéz jó embert találni, de néha a legváratlanabb pillanatban futsz össze a pároddal. Hidd el, én is így jártam.

Ne akard elsietni, nem baj ha később találsz valakit. Nem leszel több, se kevesebb azzal, hogy később találsz kapcsolatot. :)

2019. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!