Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmennék a Balatonhoz csak...

Elmennék a Balatonhoz csak úgy, fürdeni ilyesmi de nem nagyon vannak barátaim egyedül pedig nem szívesen megyek. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak azért nem mentem még strandra, mert nem tudom, mit kezdjek az értékeimmel. A telefon meg a bankkártya nem szeret úszni, de én igen... :/ Ha meg a parton hagyom, nem lesz ott, mire visszaérek. Szekrényben hagyni a motyómmal meg macerás, mert azért időt csak szeretne az ember tudni, meg amíg a parton sütkérezik, akkor jó, ha ott a telefon. Nem beszélve a kommunikációról. Szóval nem szívesen zárnám be a szerkénybe a többi holmimmal.

Mivel nincs, aki vigyázzon a dolgaimra, míg bent vagyok a vízben (és szeretnék ott lenni, hiányzik), így inkább nem megyek.

Szóval nem vagy egyedül ezzel.

2019. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Én is mennék, de egyedül nem! Ki menne egyedül? Senki nem menne egyedül.

Én Anyukámmal szoktam menni, de ő dolgozik, meg a barátjával van sokat, úgyhogy havonta 2x, de nem a Balaton, csak a közeli tó.

2019. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Társaságban nyilván jobb, de egyedül is megyek ha kedvem van hozzá. Az meg nem érdekel, hogy más mit gondol erről. Egyébként ki tudja, lehet hogy ott be tudnál csatlakozni egy baráti társaságba az adott napra, és máris nem vagy egyedül.


Első: Időt tudsz nézni egy vízálló óra segítségével, a telefont meg addig felejtsd el. Inkább élvezd, hogy kicsit kiszakadsz a közegből, és magad vagy. Ha meg fontos, hogy azért el tudjanak érni, mert mondjuk van idős családtagod, akkor ruházz be egy régi vacak nyomógombos telefonba, és egy feltöltőkártyába. Ezt nem igazán lopják el, de ha biztosra akarsz menni, a neten van nem egy tipp, hogy rejtsd el a cuccaid.

2019. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért annyira, hogy a megszokott dolgaim félretegyem, meg még pluszban vegyek olyat, amit évente néhányszor használok...? Annyira azért nem hiányzik. :)

Hülye ötleteim magamtól is vannak, köszönöm.

2019. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Gyakoris strand partit szervezünk srácok/lányok?
2019. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre simán elmentem egyedül strandra, moziba, de még wellness hétvégére is. Telefonra, értékekre jó megoldás a vízhatlan nyakbaakasztós kis táska, pl decathlonban is kapsz.
2019. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van sajnos. Mondjuk én nem vagyok egy nagy fürdő, de néha jól esik lehűteni magam ebben a forróságban. Én jobban szeretek kirándulni, túrázni, de sajnos ritkán van rá lehetőségem ugyanebből az okból kifolyólag, senkit sem tudok elhívni. A szüleim sincsenek oda annyira a jövés-menésért. Egyedül viszont szörnyen unalmas lenne, azonkívül nagyobb biztonságban érezném magam, ha legalább egy személy lenne mellettem.
2019. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megyek én veled.
2019. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer próbáld ki, meglátod, hogy élvezed-e vagy sem. Én többször is látok egyedül besétálni a vízbe egy-egy embert, nem tudni, hogy full egyedül van-e vagy az ismerőseivel csak azok épp nem jöttek be a vizbe. A parton is láttam már egyedül napozó figurákat, sose néztem rájuk csúnyán, nem foglalkozik ezzel senki.
2019. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyedül is nagyon jó, csak érdemes úszószemüveget vinni, mert úszáson kívül nem sok mindent érdemes egyedül csinálni. Azt viszont nagyon jó. Naplementében a tükörsima vízben 😍 imádom 😍 végkimerülésig
2019. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!