Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Random kiruccanás a Balatonhoz...

Random kiruccanás a Balatonhoz. Hova menjek? (egyedül)

Figyelt kérdés

Szeretnék két napra lemenni a Balcsihoz (Pestről). Egyedül mennék. (nincs is kivel) ...

Július 10-12-ig mennék (ekkor vagyok szabadságon).

Segítsetek nekem légyszi szállást találni max 5-6 ezer Ft/éj/fő áron. Az északi partot részesítem előnyben. Vonattal mennék.


Köszi a segítséget.


19/F



2019. júl. 4. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, kifelejtettem. Pont azért kell a segítség, mert olyan szállás kéne, ami nem 20 mérföldre van a parttól, hanem lehetőleg közel. (max 20-30 perc séta). Köszi.
2019. júl. 4. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Kempingre nem gondoltál? Kérsz kölcsön egy sátrat és egy matracot és akkor bármelyik parti kempingben ellehetsz.
2019. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam. Nem vagyok híve ennek.
2019. júl. 4. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az északi parton van a Pannon egyetemnek egy kollégiuma, ott nem szokott drága lenni a szállás, keress rá a neten, az közvetlenül a parton van.
2019. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Hotel Holiday Csopak igaz drágább de minőségi szoba, étkezés minden
2019. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kempingekben nem muszáj sátrazni, bérelhetsz ott is bungallót, lakóautót, faházat, stb. Csak persze az jóval drágább, mint ami a keretösszeged. Pedig 2 éjszakát kibírhatnál sátorban. A kempingek mind vízparton vannak. Amúgy meg egy főnek a szállás nagyon ritka, mert drágábbra jön ki, mint pl kettő személyre. Esetleg valami panziókban nézelődj, bár szerintem szezonban tizezer alatt nem úszod meg az éjszakát. Ha annyira északi partra vágysz, akkor Vonyarcvashegy, Gyenesdiás, Balatongyörök valamivel olcsóbb. A felkapott helyeket, mint Keszthely, Szigliget, Tihany, Balatonfüred felejtsd is el annyi pénzből. Ha meggondolnád magad és mégis kempingeznél, akkor jó szívvel tudom ajánlani Vonyarcvashegyet. Nagyon szép helyen van. Egy kis szikla lábánál, amin áll egy kis kápolna. A kemping maga rendezett, tiszták a vizes blokkok, a recepción pedig nagyon normálisak.
2019. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!