Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem sose lesz párom?

Úgy érzem sose lesz párom?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és soha nem szólított le még egyetlen pasi se,pedig ápolt vagyok,nem vagyok ronda,mondjuk topmodell se,átlagos a kinézetem.Az internetes ismerkedéstől félek,mert rossz tapasztalataim vannak csak,például erről az oldalról is.Nem is érdeklődtek irántam a randikon,csak a kezemet,arcomat simogatták,puszikat adtak,nem hoztak fel témákat.

2019. júl. 5. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Könyörgöm hagyjuk ezt a kamu dumát, ha csak nem vagy 160 kiló és szakállas, biztosan volt/van aki akar tőled valakit, a gond nálatok az szokott lenni, hogy nektek mindenárom a bmw-s alfahím kell, a többiek meg nem is emberek, tudom tapasztaltam párszor.
2019. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki jó valakinek, csak nem biztos, hogy az a valaki megfelel annak az illetőnek. Valóban inkább ez szokott lenni a probléma.
2019. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

"Az internetes ismerkedéstől félek"

Pedig tudtad, hogy az internet az nem egy másik bolygón, vagy más galaxisban van? Ott is ugyanazok az emberek vannak, mint akkel nap, mint nap találkozol.

(És mi van, ha élőben is rossz tapasztalataid lesznek? Akkor attól is elkezdesz félni?)

2019. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen rossz tapasztalataid vannak az internetes ismerkedéssel? Te kontrollálod, hogy kivel és meddig állsz szóba. Járj el különböző szabadidős klubokba, beszélgess, mosolyogj (nyitottságot kell sugároznod), és nyugodtan regisztrálj társkeresőkbe.
2019. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Egy példa, meglehet nem fér bele, de ez így történt. Vettem egy mellszívót, egy anál dildót, és egy anál trainert ez rezgős. Mit tettem? Mit tettem volna, ha puncit veszek? Bezárok egy ajtót. Most viszont kinyitottam egyet, várom a nőt, aki majd örül ezeknek a játékoknak.

Cselekedj úgy, hogy lesz párod, ne úgy hogy úgysem lesz. Pl. vegyél mindig mindenből kettőt pl. csoki. Gyakorold a mélytorkot, de bármit. Sugárzod magadból a tudást és aki nyitott erre rád talál. Ha keseregsz b+hatod. Nem baj ha lepontoztok, megértem, néha ki kell mondani mi az ami elindít egy folyamatot. Ha egész nap hónapok a világvégére készülsz várhatod, hogy lesz párod.

2019. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

„ha csak nem vagy 160 kiló és szakállas, biztosan volt/van aki akar tőled valakit”

Nem vagyok túlsúlyos ,szakállas,nincs probléma az alakommal,Képzeld…igenis létezik olyan,hogy valakit nem szólítottak még le

„nálatok az szokott lenni, hogy nektek mindenárom a bmw-s alfahím kell, a többiek meg nem is emberek”

Oh,már értem,te az a tipikus hisztis fajta pasi vagy,aki életében nem szólított le lányt,vagy csak 10/10-est,mivel sose volt sikered,ezért a lányokra fogod,hogy nekik csak a pénz,kinézet számít(kedves,hogy az anyádról,rokonaidról is ezt gondolod ezek szerint),ennek ellenére bőven látni gyönyörű lányokat csúnya pasikkal.

„tudom tapasztaltam párszor.”

Ahogy a többi önbizalom hiányos ezen az oldalon,akiknek nagy része valószínűleg életében nem szólított le lányt,vagy 5 kudarc után egyből jön a csak a pénz,kinézet számít szöveg,mert ugye emögé a szöveg mögé könnyebb bújni,mint észrevenni vagy javítani hibáidat.Persze az is lehet,hogy nincs veled semmi komolyabb probléma(bár azután,amilyen nőgyűlölő szöveget írtál egyértelműen van),csak egyszerűen nem jött össze,ennyi.Nem várhatód el,hogy minden lány járjon veled,mert megszólítottad.Talán a siker érdekében kezd ember számba venni a nőket és nem tárgyként nézni rájuk


Az internetes ismerkedést,meg azért nem szeretném folytatni,mert tényleg csak olyanokkal ,sikerült találkoznom,akik egy rohadt témát nem hoztak fel,de a simogatást,puszilgatás az alap náluk,undorító,nem szex partnert keresek,hanem normális pasit.Szerintem,ha leszólítanának valószínűleg nem ilyen pasik lennének

2019. júl. 5. 17:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban a fejedben tegyél rendet. A múltat zárd le, a csalódás legyen egy tapasztalat, de ne azok szerint ítélj, hanem tanulj belőle, viszont ne legyél magaddal szigorú. Egész életed önmagaddal fogod letölteni, szeresd magad, úgy ahogy mást szeretnél, ez látszódni fog a kisugárzásodon. :)

Én interneten szeretek ismerkedni, nincs vele gondom, viszont jobb szeretem látni is az embert hogy hogy néz ki mert számít a külső, de inkább az arc, hogy megvan-e az a vonzalom, igaz neten/képeken keresztül nem lehet ítélkezni, sőt, nem is szabad. A lényeg hogy ne görcsölj rá a témára, a megfelelő pasi megfog téged találni, de elsőnek önmagaddal legyél nagyon jóba. :) Fel a fejjel! 22/F

2019. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a félreértések elkerülése miatt:Nincs bajom azzal,ha egy pasi önbizalom hiányos,de ne jöjjenek olyan szövegel,hogy csak a pénz,kinézet számít
2019. júl. 5. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én sem szólítottam le senkit sem az életben pedig már 25 vgyok, de nálam sem kezdeményeztek a hölgyek. Egyébként örülj neki h nem tudod milyen az mikor apád részegen hazaesik és szarráveri anyádat valami mondvacsinált ürüggyel te meg a takaró alatt rettegve sírsz és várod mikor kapsz te is, én ezért lettem ilyen elcseszett. Arra kérlek ne ítélkezz mások felett, köszönöm
2019. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, akkor úgy döntöttél, hogy a te szavaddal élve "ilyen elcseszett" is maradsz egész életedben? Nem gondolod, hogy a gyerekkorodat elronthatták a szüleid, de felnőttként a te felelősséged, hogy normális magánéleted legyen?
2019. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!