Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szoktak Győrben lenni a...

Hol szoktak Győrben lenni a magányos emberek akik társaságra vágynak?

Figyelt kérdés

Leginkább tizenes- és huszonévesekre gondolok.

Mármint olyan helyre gondolok ami valami lightosabb szórakozóhely ahová az emberek elszoktak járni és akár nappal is szoktak ott lenni a magányos emberek.



2019. júl. 5. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetem környéke, belváros. Most úgy is sok szabadtéri program van/lesz.
2019. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magányosok otthon ülnek.
2019. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem győri vagyok, de nem lakom messze. Szerintem az ilyen magányos, zárkózott emberek nem járnak semmilyen szórakozóhelyre és most nem magamból indulok ki.
2019. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem sincs ilyen hely ahova kimondottan magányos emberek járnak.


Én győri vagyok, írhatsz ha gondolod :) 24F

2019. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sobo8 válasza:

Mint minden városban, Győrben is könnyebb magányosnak lenni, mint társaságinak. Hazánkban olyan fagyosak az emberek egymás iránt, mint a sarki jég. Az erkölcs tiltja mások megszólitását az utcán és a tömegközlekedésen.

Pedig de jó lenne másokkal ismerkedni. Mennyit álmodoztam erről. De mindez csak képzeletemben valósul meg.

2019. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!