Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy erzem az eletem romokban...

Úgy erzem az eletem romokban hever. Egy orok vesztes vagyok. Nincs semmim, borzalmasak igy a mindennapok.35 eves vagyok. Nincs semmim, se csaladom. Mit kene tennem, hogy jobban legyek? Van igy ertelme barminek is? 😥😥

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező :)


Ne csüggedj kérlek, sosem késő egy új életet élni, soha nem késő egy új történetet írni magunknak. Bár most ez a helyzet, de a jó hír az, hogy a te kezedben van az az energia, a döntés joga, hogy ebből kilábalj! Tűzz ki magad elé apró-kics célokat, ha ezeket eléred, nőni fog az önbizalmad is! És ami fontos, tudd hogy értékes ember vagy, egy szerethető, elfogadható ember!!! Ne legyenek magadról negatív gondolataid, mert akkor saját magad döngölöd a földbe! Inkább mondogasd magadnak azt, hogy te képes vagy rá! Többre vagy képes barátom mint gondolnád!


Ne add fel, CSAK ELŐRE

2019. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Halasan köszönöm neked ❤️
2019. júl. 6. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hasonló állapotomban vagyok, ezeket hallgatom, figyelve a szövegre:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

https://www.youtube.com/watch?v=sDSe_DfeG7I

2019. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
2019. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. júl. 6. 20:22
 6/13 Ibiza2019 válasza:
Ugyan. Vannak olyan rockstarok akik 40 felett futnak be :)
2019. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 38 éves vagyok, a nulláról, teljes romokból kell újraépíteni az életemet, soha ne add fel az álmaid, lépésről, lépésre tegyél a céljaidért, és soha ne hagyd magad, ne hagyd, hogy más megmondja mennyit érsz. Mindig legyen meg a hited, hogy tudsz változtatni! Sok sikert!
2019. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz es teremtsd meg az anyagi biztonsagot. Utana gondolkodhatsz maganeleten is. Amig nemvagy rendben anyagilag nincs mirol beszelni. Csak magadra szamithatsz szoval ne rinyalj hanem tegyel magadert mert senki nemfog.
2019. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso...... Köszönöm ez aztán válasz volt.
2019. júl. 15. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérlek semmiképp se add fel, tudom pokolian nehéz látni a fényt az alagút végén, de ott van és rád vár. Nem hazudok, nem azt mondom hogy a korod miatt nem lesz nehezebb, de nem hiszek abban, hogy késő. Kezdj el küzdeni valamiért, mindegy miért, és az első sikernél hidd el jobb lesz minden.


Kitartást!

2019. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!