Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is azért van nak...

Szerintetek is azért van nak sokan egyedül, magányosan mert az emberek nagy részének nem jó semmi és senki?

Figyelt kérdés
Sok nővel megismerkedtem már életemben.Sokan tényleg válogatósak,ez nem vitás.Van egy lány barátom,csak barát,az udvarlóit mind kikosarazza,az egyik ezért nem jó neki,a másik azért,mindig bele tud kötni valamibe.Velem sem jönne össze,azt mondja jó így hogy csak barátok vagyunk.Nehéz manapság párt találni,nehéz megfelelni.Aminek egyszerűnek kéne lennie,az bonyolult.Egy férfi ha megismer egy nőt és szimpatikus neki össze jönne vele,megpróbálná.A nők viszont tapasztalataim szerint tízszer is meggondolják hogy összejöjjenek e a férfival.Nem is csodálom hogy olyan sok magányos ember van.Félek hogy ez már csak rosszabb lesz.
2019. júl. 6. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

És az jobb lenne ha mondjuk úgy jönne össze veled hogy nem is szerelmes beléd?

Én ezért nem jövök össze senkivel, mert van valaki akit szeretek. Szerintem úgy nem fer össze jönni mással, ha nem is szeretjük,akkor már inkabb kosarazzuk ki

2019. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokan nem szerelemből jönnek össze a másikkal hanem érdekből.Ha egy nő nem lát bennem fantáziát,nem nézi ki belőlem hogy jó életet tudok neki biztosítani el is buktam
2019. júl. 6. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez baromság,a szerelem ennél bonyolultabb.

Ez max imponalni fog nekik pluszban.

Én meg sosen ilyen okból szeretten bele férfiba. Nem fogok hazudni számít a külső, de ha a világszemléletünk nem egyezik esélytelen hogy a tovabbiakban bármi is legyen köztünk, legyen akármilyen szép/pénzes a fickó.

2019. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez is közrejátszik a dologban. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik sorozatosan rinyálnak, hogy átverték őket, de újra és újra ugyanolyan emberekkel jönnek össze. Sokan úgy képzelik el a dolgot, hogy majd egy tündérmesébe illő jelenet közben megjelenik a másik és minden tökéletes.
2019. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolathoz két fél akarata szükséges. Szerintem az első időszakban nagytöbbségében a férfiak b×k el a dolgokat, de a mai világban ezt egyöntetűen már nem lehet elmondani, mert a nők is furcsa lépések megtételére képesek.
2019. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!