Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok programot lemondtam...

Sok programot lemondtam manapság, nem érzem jól magam, úgy érzem csak teher lennék, de hiányoznak az emberek (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Korábban nagyon félénk voltam, nem mertem barátkozni senkivel, ezen nagyjából sikerült változtatnom és én szerveztem gyakran a programokat közeli barátokkal, ismerősökkel, iskolai szakkörrel.

Mindig beteges voltam, most viszont 3 hete minden programot le kellet mondanom, mert rosszul vagyok, fáj a gyomrom, nem tudok szinte semmit megenni, mindentől rosszul vagyok. Korábban is voltak ilyen gondjaim, de 1-2 hét után sikerült mérsékelni és nem tartott vissza programoktól.

Mindig ügyeltem rá, hogy ne lássák rajtam, hogy nem vagyok jól. Most viszont már nem tudom fenntartani a látszatot sem.


Bűntudatom, hogy mindent visszamondtam és úgy érzem csak teher lennék mindekinek, senkit nem akarok zavarni.

Több emberrel is megbeszéltük korábban, hogy majd összefutunk, de őket sem kerestem.


Semmit sem csináltam az elmúlt 2 hétben amit elterveztem, max. orvosnál voltam. Annyira haszontalannak érzem magam. :(


Nem tudom mit csináljak, annyira rosszul érzem magam, hogy ennyire alkalmatlan vagyok mindenre.

Van aki hasonlóan érez?


2019. júl. 10. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, de alapos orvosi kivizsgálásra lenne szükséged. Nem haszontalan vagy, csak beteg. Hosszabb betegsége bárkinek lehet, sajnos. És igenis a barátaidra is tartozik, ha beteg vagy, mert a barátság ne arról szól, hogy te körbeugrálod őket, hanem arról is, hogy ha neked van szükséged rájuk, ők is törődjenek veled. Akár aprósággal is. Elfogadni is tudni kell a segítséget!
2019. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahogy irigyellek, amiért a félénk, antiszoc emberből egy igazi társasági ember lettél és van egy csomó barátod/ismerősöd... Ugyanakkor, magamból kiindulva, nem hiszem, hogy egy alapból antiszoc embernek jót tesz ilyen mértékű váltás. Lerí a szövegről, hogy megfelelési kényszered van. Ez nem normális. Ne azért csinálj dolgokat, mert mások elvárják, hanem azért, mert te szeretnéd. Az a legjobb, amikor nem agyból jön felülről az "utasítás", hogy csináld, hanem belülről érzed, zsigerből, ösztönösen, hogy csinálnod kell. Akkor esik a legjobban.

Én már régóta bevettem a lesz@rom kapszulát, nem csinálok semmi olyat, amit nem akarok. Szóval tulajdonképpen nem csinálok semmit... Ez nem egy jó állapot, de nem is rossz. Langyos víz. Korábban rossz volt. Minden nap görcsölt a gyomrom. Néha szó szerint. Nekem ebből nem lett egészségügyi gondom és nálad lehet, hogy teljesen másról van szó, de simán lehet pszichés eredetű egy gyomorfájás...

Amúgy menj el orvoshoz, ki tudja mi bajod van.

2019. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!