Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos sorstársak, magatokra...

Magányos sorstársak, magatokra ismertek az alábbi sorokban?

Figyelt kérdés

1, Fiatalon a buliban ha egyáltalán mentem akkor mindig magányosan sarokban iszogattam és kellemetlenül éreztem magam a sok ember között


2, Előfordult hogy öszintén megmondták részegen hogy "veled a legnagyobb baj az hogy egyáltalán nem lehet egy jót beszélgetni sőt semmit"


3, Szüleim extrém szigorúak voltak, sulin kivül el se hagyhathattam a házat 19 éves koromig. Eltiltottak mindenkitől és mindentöl. 14 éves koromig meg erősen "fegyelmeztek"


4, Ismerkedés nem megy se élőben se online. Élőben a kínos csend szindróma jön elő, egyszerűen hamar kifogy a téma, online pedig általában hamar eltünik a beszélgetőpartner. Szóval elfogadom hogy soha nem lesz szép barátnöm illetve jó ha egy ember van akit barátomnak nevezhetek



5, Munkán kivül minden szabadidőmet gép előtt töltöm, nincs semmi életcélom, csak munka evés ivás alvás számítógép. Azon gondolkozom hogyan tehetném elviselhetőbbé ezt az életet.


Van aki hasonló cipőben jár?



2019. júl. 11. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de te jobb helyzetben vagy mint én mert legalább van erőd dolgozni
2019. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz, hobbi foglald le magad. Fordítva kell gondolkozni, nem a nő fogja a problémádat megoldani mert addig nem találsz. Majd ha meg találtad magad, akkor fogsz csajt találni. Egy melabus lusta/állandó kocka a kutyának nem kell
2019. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es olvastad egyáltalán a kiírt kérdésem?

Benne van hogy dolgozok, a másik fele meg értelmezhetetlen az írásodnak hiszen már van hobbim a számítógép de láss csodát attól még nem jött automatikusan egy szép barátnö.

Szóval miért vagyok lusta? Meg egyáltalán szerintem lehetne 12 hobbim is, attól kétlem hogy hirtelen érdekes lennék

2019. júl. 11. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló, de én soha nem mentem bulikba, mert tudtam, hogy ez lenne a sorsom. Egyébként meg azt tudom ajánlani, hogy keress egy hobbit. Nekem több hobbim is van: Box, Brazil Jiu-jitsu, SUP, airsoft, illetve érdekel a második világháborús technika, főleg a repülőgépek. Valamint régen rengeteget foglalkoztam a tudománnyal, pszichológiával, hiedelmekkel, szóval sok dologról tudok beszélgetni, csak mivel realista vagyok, így a legtöbb ember számára nyers vagyok. Aszexuálisként nem lesz soha barátnőm, tehát ezt is elengedtem már. Illetve barátaim vannak. Nem sok, de nem is kell sok. Velük megyek mindig mindenhova. :D Szóval én így jutottam túl a magányon. 3 hónappal ezelőtt nem volt 1 barátom se, akkor csak otthon voltam én is és csak informálódtam a netről, olvastam, illetve természetesen eljártam edzeni. De ennyi. No, meg persze dolgozni, mert azt is kell. Szóval ezt tudom neked javasolni, hogy mozdulj ki és keress hobbikat.
2019. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én anno hasonló voltam, mint te, CSAK én nem nagyon ittam és a gép előtt töltött időmet hasznosan is töltöttem. Megtanultam programozni, ma meg emiatt elég jó lehetőségeim vannak, ebben dolgozom, komoly céljaim már akkor is voltak.


Ha el akarsz érni valamit azért tenned kell, először is el kellene döntened mit is szeretnél elérni, hogy tudj tervezni, haladni.

2019. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó én se nagyon iszom, viszont nekem nincs semmi célom, ha szabad megkérdeznem milyen célokat tüztél ki magad elé? Hogyan találhatnék magamnak valami életcélt?
2019. júl. 11. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen hobbijaid vannak?
2019. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!