Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Gyűlölöm az...

Mit tehetnék? Gyűlölöm az embereket és sajnos nincs arra lehetőségem hogy egy kis házban élnek a világ végén

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálsz minél kevesebb interakcióba lépni velük.
2019. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Regisztrálj be egy közösségi oldalra és vitasd meg a problémád. Kérj segítséget azoktól, akiket utálsz!
2019. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld mégis megteremteni a lehetőséget magadnak!
2019. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

Utálod az embereket?Waooo....Ki bántott? Két dolgot javaslok,az egyik hogy ha vannak barátaid, becsüld meg őket.Lehet,hogy egy olyant bántasz meg,aki tényleg szeret.Minden rossz tulajdonságoddal együtt.Mert biztos vagyok benne,hogy te is sokat hibázol és sok rossz tulajdonságod van.Lehet,hogy olyan embert akarsz lecserélni,aki nem csak akkor szeret,ha minden rendben van.Higgyj nekem.Engem is bántott már olyan,akiért az életemet odaadtam volna.Sajnos, még mindig nagyon szeretem ezt az illetőt.Ha tudnád mennyi szeretetet érzek iránta.Ő is olyan mint te gondolkozásában.Ha tehetném,vennék neki egy házat a világ végén,valami sűrű erdő közepén.Mert nem akarom,hogy szenvedjen.Azt akarom,hogy boldog legyen.Ő már kicsit sem szeret engem,ha egyáltalán szeretett valaha.Én nem tudnám utálni őt.Te legyél okosabb,mint én.

A másik tanácsom pedig,hogy nézz magadba egy kicsit.Valóban a világot utálod?Vagy az a bajod,hogy nem tudod élni az életed?Nem úgy ahogy akarod.Ezt az érzést mindenki ismeri.Ne aggódj.Minden rossznak vége lesz egyszer.Bennem ez a mondat sokszor tartotta a lelket,amikor nehéz volt.Soha,semmi rossz nem tart örökké.

2019. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg introvertált vagy.

Vagy szociális fóbiás.


Én megértem,ha tehetném én is hasonlóan élném le az életemet.

Annyira a világ végére nem költöznék,a várossal sincs bajom,viszont nem szívesen élnék senkivel.

2019. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pusztulás, biztonság, kiirtás----Ezek a kulcsszavak.

Lassan a testel dylan klebold :)

2019. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval minket is gyűlölsz, szép kis figura vagy!
2019. júl. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!