Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha rendes lányok sem akarnak...

Ha rendes lányok sem akarnak velem találkozni akkor szerintetek sem lesz soha barátnőm?

Figyelt kérdés
Levelezek egy lánnyal.Kedves,jószívűnek tartom őt és ő is ugyanezt gondolja rólam.Eddig rendben is van.Viszont amikor szóba hoztam hogy találkoznunk kéne elutasított.Azt mondta hogy nagyon elfoglalt,a családjával is alig találkozik,ne haragudjak rá.Szerintem viszont ha akarná,tudna rám időt szánni.Az hogy egy olyan lány,aki beképzelt és bunkó nem akar tőlem semmit rendben van.De hogy egy rendes lány sem akar,Az már nincs rendben.Egyedül fogok megöregedni.
2019. júl. 12. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, biztos hogy lesz majd olyan lány aki szívesen találkozik Veled! Ez a lány nem akar találkozni Veled, azért van kifogása! Ismered a mondást nem? Ha valamit szeretnél akkor mindig van megoldás, ha nem, akkor viszont mindig van kifogás! Hagyd ezt a lányt, és ismerkedj tovább, sok sikert!
2019. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Igen. És?

Vagyunk még így egy páran, hogy egyedül fogunk megdögleni. (Én ezt már bő 16 éve tudom, kölyökként is világos volt a számomra és hát tényleg.)

Ha akarsz, tegyél ellene, van egy rakás tipp csak ezen az oldalon is (megfelelő kulcsszavakkal elérhetőek). Ha nem, akkor ne sírjon a szád. Az enyém se sír.

2019. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl az internetes kapcsolatokat, mert sokat fogsz csalódni. A "rendes lányt" csak te képzeled bele az egészbe, valójában nem is ismered őt, hiszen még nem is találkoztatok.
2019. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!