Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit megcsappant mostanában...

Kicsit megcsappant mostanában a barátaim száma, párom nincs, elég magányos vagyok. Mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben pár "baráttól" megszabadultam, nem voltak igaziak, vagy elfáradt a kapcsolat. Így maradt 3 igaz barátom, ebből 2 másik városban lakik.


Egy ideig el tudom foglalni magam, munka után vásárolgatok, sorozatot nézek, olvasgatok, de kezdek kifogyni az ötletekből, hogy mivel foglaljam el magam.


Sokat segítene egy párkapcsolat is, de azt nem lehet erőltetni...


2019. júl. 12. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam de kezdem jól érezni magam egyedül, igaz hiányzik a beszélgetés más emberekkel néha de meditálok, helyre teszem a gondolataim,lefoglalom magam, a párkapcsolat meg jönni fog, nem tudni honnan, mikor, kivel és miért de jönni fog mikor az ember illetve a lelkek készen állnak rá. :) 22/F
2019. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkával..
2019. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi a munka után rész kimaradt. Előző voltam.
2019. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Család? Szórakozás, kirándulás?
2020. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!