Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Kicsit megcsappant mostanában a barátaim száma, párom nincs, elég magányos vagyok. Mivel foglaljam el magam?

Az utóbbi időben pár "baráttól" megszabadultam, nem voltak igaziak, vagy elfáradt a kapcsolat. Így maradt 3 igaz barátom, ebből 2 másik városban lakik.

Egy ideig el tudom foglalni magam, munka után vásárolgatok, sorozatot nézek, olvasgatok, de kezdek kifogyni az ötletekből, hogy mivel foglaljam el magam.

Sokat segítene egy párkapcsolat is, de azt nem lehet erőltetni...

júl. 12. 19:51  Privát üzenet  

A válaszok
Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam de kezdem jól érezni magam egyedül, igaz hiányzik a beszélgetés más emberekkel néha de meditálok, helyre teszem a gondolataim,lefoglalom magam, a párkapcsolat meg jönni fog, nem tudni honnan, mikor, kivel és miért de jönni fog mikor az ember illetve a lelkek készen állnak rá. :) 22/F

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 20:02 Privát üzenet
Munkával..

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 23:10 Privát üzenet
Ja bocsi a munka után rész kimaradt. Előző voltam.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 23:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mostanában egyik barátomat sem érdeklem. Hogyan/hol találhatok újakat?
Miért van az, hogy mostanában semmi motivációm sincs?
Tudni szeretném, hogy szerintetek mostanában sok a singli vagy több a párkapcsolatban élő magyarországon?
Nagyon magányosnak érzem magam mostanában, nagyon szomorú vagyok emiatt. Hogyan tudnék változtatni?
Kedvetlen, erőtlen, magányra vágyó vagyok mostanában. Mi lehet ez?
Mostanában Egyre többször rossz a közérzetem ez a magány miatt lenne?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!