Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a "fóbiám", hogy zavarom...

Az a "fóbiám", hogy zavarom az embereket, ha beszélgetést kezdeményezek, vagy már a létezéssemmel is, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Jó, ez elsőre furán hangzik én is tudom.:)

Szóval elég félénk vagyok, de most egyetemi évek alatt kicsit feloldóttam, kezdeményezőbb lettem.

Viszont még mindig rám tör mi van ha csak zavarok valakit, vagy mindekit.


Ha összefutok ismerőssel, van, hogy jól elbeszélgetünk, ők kezdeményeznek, van hogy azt mondják dolguk van, sietnek, van akin szimplán látszik, hogy nem akar beszélni.


Szívesen elhívnék pár embert néha beülni beszélgetni egy bárba, kávézóba, de nem tudom hogy reagálnának.

Leginkább olyan emberekre gondolok akikkel, jól meg voltunk évközben, de sulin kívül nem találkozunk.



2019. júl. 14. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jó önbizalomnövelő gyakorlat, ha próbálod azt kitatlálni, hogy mi jár a másik fejében. Hidd el, hogy nagyjából lehet ezt tudni és ki is tudod találni. Ha ezzel tisztában leszel egyszerűbb lesz a beszélgetés vagy csak simán bólogass, ha a másik beszél. Az mindig közelebb hozza a beszélgetőtársakat.
2019. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fóbia,hanem önbizalomhiányból fakadó szorongás.
2019. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jogos, de hosszú lett volna körülírni. :)

Illetve szociális fóbia részének is tekinthető valahol.

2019. júl. 14. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Neharagudj de odamész valahova akkor igazad van hogy megzavarod,mert odamesz hozza.De ezt hívják kommunikációnak.

Ezután okés hogy komunikáció,de ezután jöhetnek az érzelmek

Vagyis érzelmi komunikáció-Amikor az érzéseidröl beszélsz

2019. júl. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!