Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudom a segítségemet...

Hogyan tudom a segítségemet megfelelően felajánlani olyan szervezetnek, ami másokon segít? Karitász és Budapest Bike Maffia nem reagál a megkeresésekre.

Figyelt kérdés

Szerettem volna segíteni olyan szervezeteknek, akik másokon segítenek.

Pl. Ételfőzés hajléktalanoknak, szegény családoknak házfelújítás, templomrendezés, stb.


Írtam a Karitásznak, írtam a Budapest Bike Maffiának is korábban, egyik helyről sem jött válasz a felajánlásomra.


Melyik szervezet az, amely nyitott arra, hogy igénybe is vegye a felajánlott segítséget?


2019. júl. 15. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress olyan szervezetet, akik önkéntesekkel foglalkoznak, és majd ők kiközvetítenek olyan helyekre, ahol szükség van önkéntes munkára.

Vagy pedig próbálkozz az egyházon keresztül. Sok templomnak van jó közössége, amin keresztül az egyház által szervezett jótékonysági munkákba be tudsz kapcsolódni.

2019. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emailben nem érdemes próbálkozni, ezt telefonon kell elkezdeni és személyes találkozó alkalmával megbeszélni a részleteket. Nem mindenkinek van ideje elolvasni az ezer mailt és pötyögni, legtöbbször nem is veszik komolyan az ilyesmit.
2019. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntes tűzoltó egyesületek.

Mindig van tagfelvétel, igaz, meg is kell feleni némi követelménynek és le kell tenni minimum a 40 órás alaptanfolyamot (ingyenes, a Katvéd szervezi) és máris jöhetsz közénk.

A legszebb hivatás.

2019. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a Máltai Szeretetszolgálatnál, én egy ideig náluk voltam önkéntes.
2019. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, az önkéntes tűzoltóság, és a Máltai nagyon tetszett! :)
2019. júl. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!