Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Segítség!

Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés

Nem húzom, egyedül vagyok. Anyira próbálok nyitni a "barátaim" felé. De leszarnak. Oda megyek elkezdünk beszélgetni aztán eltelik két perc se. És már egyedül ülök míg a többiek nevetgélnek. Nem akarok a figyelem központjában lenni. De szeretnék egy kis figyelmet. Mit kéne máshogy csinálnom? Rengeteg más ember felé is próbálok nyitni de mindenki eltaszít magától. Megfeletkeznek rólam. Nem vesznek észre. Beszéltem már erről a szüleimmel, azt mondták pedig jó a személyiségem. Én is így gondolom. Bármit el lehet tólam mondani, de azt nem hogy rossz a személyiségem.

Valaki van ilyen helyzetben, ha igen, mit tesz ellene. Nem akarok depressziós lenni. Segítsetek~ Kúltúrált válaszokat várok.



2019. júl. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Azt azért ne vedd készpénznek, amit a szüleid mondanak, mivel a szülők nem tudnak reális véleményt mondani a gyerekükről. Szerintem próbálkozz tovább új emberek megismerésével, egyszer majd csak valaki elfogad téged is.
2019. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ismerkedni, a neten is lehet barátokat szerezni, vagy lépj be valamilyen klubba, kezdj el érdeklődni egyesület, vagy klub, vagy bármilyen más közösség (pl. kórus) iránt!
2019. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pelgrim ***** válasza:

Én azt mondanám felejtsd el a barátaidat, legyél te magadnak a legfontosabb, ne a barátaid! Találj saját kilétedre, hidd el az nem semmi! Azt mondod „jó a személyiséged” ez helyén van, de helyes önismeret, öntudat, és önbizalom hiányában nem fog változni semmi.

Ha vallásos kifejezéssel élhetnék, akkor azt mondanám találj isteni kilétedre, vedd tudomásul, hogy Te Isten Egy és Elsőszülöttje vagy, belőled csak ez az egyetlen egy van.

Tegyél szert szilárd öntudatra, önbizalomra és helyes önismeretre (nem elbizakodásra), akkor rövíd időn belül változást fogsz tapasztalni. Ne feleijtsd el te vagy magadnak a legfontosabb!

2019. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hol mész hozzájuk oda?
2019. júl. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!