Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyek ezen tul?

Hogy legyek ezen tul?

Figyelt kérdés
20 eves ferfi vagyok es mozgasserult. Utalok elni betegsegem miatt,nincsenek barataim, normalis kapcsolatom sincs.. Mar legszivesebben megolnem magamat, mert ez igy nem elet. 50db csavar van a hatamba! Idaig rendszeresen edzettem de mar nem latom annak sem ertelmet. Ti mit tennetek?
2019. júl. 16. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, akár szakember segítségével is, próbáld meg azokat az embereket motiválni akik egészségesek de nem akarnak élni, most nekem adtál egy motivációt hogy örüljek neki hogy ilyen egészséges vagyok és hogy van értelme élni, kitartás, én egy szakember segítségét javasolnám.
2019. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mi a bajod, de Hozzad hasonlo kozossegben probaltal mar ismerkedni?

Persze nem kell csak es kizarolag veluk, de szerintem elso lepeskent ilyen kozossegeket kene felkeresned, es ott baratkoznod/ismerkedned.

2019. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!