Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én örökre magányos leszek?

Én örökre magányos leszek?

Figyelt kérdés

Mindig is egyedül voltam suliban sem voltak barátaim, mindig egyedül voltam, szinte senkivel sem beszélgettem. Meg úgy veszem észre hogy az emberek nem közelednek felém, nem akarnak engem megismerni. 22 éves vagyok, de nincs senki akivel mehetnénk ide-oda.

Nekem mintha a magányt adta volna az élet.

A munkám is olyan ahol sokat vagyok egyedül(sofőr). Szeretem csinálni, de nagyon magányos életem van, meg volt mindig is.


Más meg tele van barátokkal, jó nekik. Meg van párjuk.


2019. júl. 16. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az leszel, ahogy én is. 39F
2019. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én csinálnám a te melódat és lennék sofőr, mint pl. a legelső munkahelyem raktárban rohadni egész nap, utána áruházban zöldséges részen és most is van munkám irodában, de életem végéig nem tudnám csinálni!

Inkább vagyok egyedül, mint olyanokkal, akiket a hátam közepére nem kívánok!

Vezetni pedig nagyon baró!

2019. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Te igen
2019. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Első sorban ideje szembe nézni önmagaddal s elemezni magadat.


Annak oka van, ha kerül az ember pl kinézet, ápoltság, kisugárzás.


Gondolj bele pl:

Tömegben vagy, szabadon bárkihez oda mehetsz. Kit kérdezel meg előbb "szia! Bocsi mennyi az idő?"


Nem egy magába rogyott negatív vagy csak simán lepukkadt emberrel kezded az informálódást, hanem:

Pozitívabb, kedvesebb vagy szimpatikusabb emberhez fordulsz, ami természetes reakció.


Milyennek látod magad, milyen vagy?

Mi akadályoz? Min parázol?...stb


Persze az önismereti rész még mélyebb s több dologra is rávilágít, ha nyitott vagy magaddal szemben s a nézetekre.


Mit látnak/láthatnak az emberek rajtad?

Ha mosolyt se, se társalgási szándékot, akkor persze, kerülnek, hogy ne legyen kellemetlen se neked se nekik.


+te is kezdeményezhetsz!


"Más meg tele van barátokkal, jó nekik. Meg van párjuk."


Hahaha, az se úgy működik, ahogy te kis magányos buksival elgondolod/látod, amit látsz.


Akinek sok "barátja van" az közvetlenebb az emberekkel, vagy kamu/hátbaszúró társaságban van, vagy kihasználja a kapcsolatait.


Az igaz barát meglelése épp olyan nehéz, mint kb az életed párja.


Rengeteget csalódsz, pofára esel, tapasztalsz...s tanulsz belőle vagy nem.


Az emberi kapcsolatok, legyen az családi, baráti, haveri, pár- vagy ügyfél..stb kapcsolat, mindegyikért meg kell dolgozni az életben, ugyan úgy, mint a karrierért, házért...stb.

Csak más formában kell rajtuk dolgozni.

Ugyanúgy időigényes, hullámvölgyes, kudarcok s sikerek vannak mögöttük.


Nekem csak "haverjaim vannak", adok-kapok kapcsolatok pl üzletben is (vállalkozó vagyok), párommal anno dúrva hullámvölgyeken tapostuk ki az ösvényt, nehéz dolga volt velem, de nekem is vele.

Egy kalap alá vettem a hűtlen farokcentrikusok közé.


Lehet hogy vagyunk egymásnak, de ne tudd meg mi harcokon vagyunk túl.


S ezek azok amiket TE nem látsz!


+pl rengeteg embert szelektáltam le az évek alatt, kik elárultak, hátba szúrtak vagy/és csak negatívak, irritálóak, vulgárisak, s pénzemre fájt a foguk.


Önmagamat is fejlesztettem ez az idő alatt.

pl akárki meghívott én mindig is szívesen visszahívtam, DE ugyanúgy csak egyszer, nem többször, mint anno.

Elsőnek ha meghívok valakit, nem hagyom magam bankkártyának használni.


Kedves vagyok, de csak fokozatosan engedem magamhoz a másikat.


+ tanultam: arc s jellem diagnosztikát, nonverbális kommunikációt, ami sokat segített a szimpla emberi kapcsolatoktól kezdve az üzleti életig.


22éves vagy, addig élj a lehetőségek ezreivel, amíg a fiatalságod is csak előny, hiszen megszottyadva kevesebb s nehezebb a választás, főleg ha rendes embereket szeretnél, főleg párt.


Mielőbb kell tapasztalnod az emberi kapcsolatokkal való dolgokat.


Élni az életet, keresni a jobbat, nem csak kapcsolatban, hanem karrierben is. (javaslom)


Meg van a magamfajta "különc", aki jobban szereti a nyugalmat s emberek nélküli környezetet. 😃

Egyedül páromat "tűröm" el.

Az emberi kapcsolatok zöme számomra csak nyűg, de kell, munkámból kifolyólag is.


Művész vagyok + más mentalitású, mint az átlag ember.

Megszoktam, hogy kilógok a sorból, sőt én szeretem is.


Vajon te milyen szinten igényled az emberi kapcsolatokat? 😊


Ezt is érdemes átgondolni s úgy alakítani, hogy neked is kényelmes legyen, de meglegyen pl az igényed az ide-oda járkálásra.


Van olyan alkalmazottam, aki szintén magának való, de van egy kis turista csapat, aminek része s el-el utazgatnak 😊


S ne feledd minden kezdet az agyban dől el.


Pl változtatások


Hajrá😉

2019. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4# Sok hasznos dolgot le írt, esetleg írhatsz nekem is hasonlóan vagyok én is vagy is csak annyi a különbség hogy nem vagyok most sofőr és 21 vagyok :-D

Hova valósi vagy? (ez fontos mivel a nagy távolság nagy hátránya)

2019. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is magányos voltam suliba de volt aki hozzám szólt vagy oda jött de barátságos nem szövődtek.mert túl zárkózott voltam az meg már rajtam múlt hogy tovább vigyem a beszélgetést.
2019. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én, szinte mióta az eszemet tudom, majdnem mindig magányos voltam.


20F

2021. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!