Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon furcsán fognak nézni...

Nagyon furcsán fognak nézni az emberek ha egyedül megyek?

Figyelt kérdés

Vettem bérletet egy fesztiválra ahol jónéhány előadó is érdekel, de egy barátom sincs , aki eljönne. Eddig nem féltem, de most , hogy kezdődne, teljesen kétségbe estem hogy nem is fogom jól érezni magam, és mindenki kinéz majd. Nagyon furcsa dolog egyedül menni ilyen helyre?


19/l


2019. júl. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni. Menj el és erezd jól magad :)
2019. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Onnanstol lennel furcsa vagy préda mihelyst elmondod vkinek h egyedül vagy.

Szépen belevisznek mindenbe aztan otthagynak vmi fa mellett. Szoval nem art vigyazni is akkor magadra

2019. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
43%

"de egy barátom sincs, aki eljönne." Szingli csaj vagy, majd szerzel újat. Óvszert vigyél! Ha esetleg kellene.

"kétségbe estem hogy nem is fogom jól érezni magam" Hülyeség. Magadban kell jólérezni magadat. Mással együtt legfeljebb még jobb.

"Nagyon furcsa dolog egyedül menni ilyen helyre?" Többször csináltam. Van, amikor sikerült idegenekkel elvegyülni, máskor nem. kajás asztalnál, piára sorban állva a legkönnyebb talán.

"mindenki kinéz majd" Senkit nem fog érdekelni, ha egyedül mész.

Csajként csak olyan italt igyál meg, amit az orrod előtt töltöttek ki a pultnál pohárba, vagy bontatlan palackban viszik ki neked. Így a bedzsináztatás esélye minimális.

2019. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életem első (és eddig utolsó) fesztiváljára én is egyedül mentem. Nem voltam sokáig egymagam ugyanis néhány srác odajött haverkodni mikor látták hogy senki nincs velem.
2019. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A "lolmajdjólmegb***nak" hiedelmek ellenére, a legtöbb ember normális szokott lenni egy fesztiválon. Ha egyedül mész oda akkor elég nagy az esély, hogy kis időn belül odamegy haverkodni hozzád egy társaság.
2019. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!