Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire befásultam volna?

Ennyire befásultam volna?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak itthon ülök "egész" nap. Pár hónapja még szórakozni jártam el barátaimmal, de most valahogy teljesen befásultam. Már ezt jó pár hónapja észrevettem magamon. Családommal 10 éve nem voltunk sehol nyaralni, mert nem tehetjük meg. Elmentem nyári melóként egy gyárba dolgozni, de attól még jobban megőrültem. A monototonitás és az idegesítő "munkatársak". Valahogy már semmin sem tudok csodálkozni és örülni sem. Pedig fél éve még egy életvidám fiú voltam, aki csak pozitívan gondolkodott. De most már nem megy, vagy csak nagyon próbáltam elnyomni ezt a negatív oldalam, ami most kijött. Hívnak haverok, hogy pasis napot tartsunk, de nincs kedvem már, most ha meg elmegyek az ő kedvüket teszem tönkre azzal, hogy csak ülök, vagy eröltetetten nevetek.

2019. júl. 20. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hatalmába kerített a depresszió és az önsajnálat. Menj le a strandra, és frissítsd fel magad. Kezdj el sportolni, vagy kezdj bele valami újba.


Hogyhogy nem tehetitek meg, hogy nyaralni menjetek? SZÉP-kártyát pont erre találták ki, vagy ha mondjuk szüleid benne vannak valamilyen szakszervezetbe, akkor ezáltal üdülőbe is el tudnak menni. Nem tudom, hogy hol éltek, mennyit kerestek, de azért 2 év alatt simán össze lehetne hozni egy nyaralásnyira valót.

2019. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!