Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy hete egy srácot, akit nagyon megszerettem viszont anyámnak csak tegnap óta mondtam el, hogy biszex vagyok és nekem fiú kell! Már minden hülye dolgot csináltam magammal, amit ma már megbántam és nagyon rossz volt. Anyám nem fogadja el azt a döntést hozta mára, hogy válasszak közte és a szerelmem között... Viszont én erre csak annyit tudtam csinálni, mert nincs mellettem jelenleg senki, hogy el mentem otthonról pár napra egy kis hotelba este megyek csak aludni oda reggel pedig össze - vissza mászkálók. Tegnap már írtam ki kérdést és az segített is, hogy ne legyek öngyilkos viszont ma arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor most mit tudnék tenni, hogy ne legyen senkinek se rossz? (anyámnak, szerelmemnek és nekem)

2019. júl. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell öngyilkosnak lenni. Megmondod anyukádnak, hogy szereted, és nem tehetsz róla, hogy biszex vagy. A fiút is szereted, fogadja el, nyugodjon bele. Anyudnak még nem dolgozta fel a hardware az infót, hagyni kell egy kis időt neki.
2019. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Öngyilkos már nem leszek, elég volt a sok gyógyszer és a pia....

Már említettem neki, hogy biszexuális vagyok tegnap, aznap nem szólt hozzám viszont ma azt mondta hogy hagyjam békén és válasszak közte és a szerelmem között....

Igen nagyon szeretem a szerelmem és ezért is nem tudom mit csináljak, viszont anyám nem fogja el fogadni ennyire már ismerem a viselkedését....


Viszont adtam magamnak 3 napot és addig nem akarok anyámmal beszélni és a szerelmemnek is mondtam, hogy hagyj nyugodjak le és gondolkozzak. Ez szerintetek segíteni fog?

2019. júl. 20. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szerezed költözz hozza. Egyböl kiderül szeret e ö is
2019. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeret ő is ezt tudom....

Viszont nem tudok hozzá költözni, mert ő is a családjával lakik, mint én és ez így nehéz....

2019. júl. 20. 18:23
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is adj anyukádnak időt,hogy feldolgozza. Idővel remeléjük elfogadja,csak a gyereke vagy.
2019. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!