Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy sok a magányos...

Annak hogy sok a magányos férfi lehet az az oka hogy sok a szép lány? Vagy szép nő?

Figyelt kérdés
Sok szép lány van ez biztos.Itt Budapesten főleg rengeteg van.Engem nem zavarna,ha legalább egy összejönne velem.Ha legalább egy szeretne engem.Miért kell minden második lánynak szépnek lennie?Mi lesz így velem?Mi lesz szegény egyedülálló férfiékkal?
2019. júl. 21. 15:37
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
kezdődik...
2019. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint a nő alázó bombanős kérdező. Ne írjátok neki, úgyse jó semmi válasz, csak veszekedni akar.
2019. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
64%
Kapcsolatfüggő ember. Elég gáz ha neked csak egy kapcsolat jelenti az életet. Anélkül meg nincsen. És mégis mit adnál a párodnak? Milyen élményeket? Anyagi háttér? Gondolom semmit. Na ezért nem jön össze veled senki. Előbb legyen tartalmas életed.
2019. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
84%
😂🤣😂🤣😂🤣
2019. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Udvaroljál annak, aki tetszik, hódítsd meg!
2019. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Ha több lenne a csúnya lány vagy nő,több férfi párra találhatna.Ugyanis például egy kövér lány jobban elfogadná őt mint egy szép.
2019. júl. 21. 15:43
 7/60 anonim ***** válasza:
14%
Nem csak a nők megtehetik hogy igényeik szerint válogatnak. Egy nő mindig talál szinte pasit ha kicsit ad magára. Még ha dagadt akkor is. Mik ezek az igények? Legyél magas, szálkás, legyen egzisztenciád és helyes pofád, ennyi. Jöhetnek itt a nők akik beszólnak, de ez 95%ban így van. Persze a szálkás testet magasságot úgy ahogy tudja kompenzálni a kisugárzás és belso tulajdonsagok, de ritkan.
2019. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a csúnya lányoknak is ugyanez az igényük. Nem egy ótvar lány nyomult mar rám.
2019. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Miért kategorizálod az embereket kizárólag a külsejük alapján? Erős önértékelés gondjaid vannak, és minden rossz érzésed külsőségekre hárítod. A kérdésed egyenesen komikus, minden rosszindulat nélkül, külső szemmel ez a hozzáállás nevetséges.
2019. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Nem a bombanős kérdező vagyok:)Tudtam hogy össze fogtok téveszteni vele.
2019. júl. 21. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!