Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy valaki azért...

Lehet hogy valaki azért magányos mert nem szimpatikus az embereknek?

Figyelt kérdés
Sokszor azon gondolkozom hogy lehet ennyire unszimpatikus vagyok másoknak és azért nem akarnak engem megismerni, meg azért nem találok barátnőt?
2019. júl. 21. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondhatnátok véleményt rólam, aki szeretne:)
2019. júl. 21. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan. Mint én is. Csak én erre szándékosan gyúrok. :D
2019. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mondunk rólad véleményt, ha megmutatod az arcod. A szem a lélek tükre, mást is megmondok, nemcsak azt, hogy szimpatikus vagy-e, vagy sem.
2019. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a te esetedet nem ismerem, de nekem az a gondom hogy az emberek lusták egyszerűen megismerni. Ha nem írod ki magadra hogy te milyen is vagy igazából, már el is kerülnek mert már túl sok erőt kellene belefektetniük egy barátságba/kapcsolatba. Nekem legalább is ez a problémám. Ha neked nincs gondod magaddal és a rokonaidnak, ismerőseidnek sincs, akkor nem te vagy a hibás. Próbálj meg kezdeményezni, aztán igazából mást nagyon nem tudsz tenni.
2019. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.
2019. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, mert pl. bármit mondanak a kövér, csúnya lányok, azt sem tudom mit hadováltak össze. Egyszerűen levegő...
2019. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!