Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ti hogy tudtok megbírkózni azzal hogy senki sem ért meg titeket?

Kezdek bekattanni, nem tudok megnyílni, s nem is érzem hogy lenne a környezetemben olyan ember aki erre vevő lenne, viszont egyre jobban érzem, hogy túl sok minden bosszant fel, talán túlságosan belelovalom magam, például itthoni dolgokba, gyakran kiabálok a szüleimmel, vagy mondok olyat amit később megbánok, s már kényszer betegség tüneteit is kezdem produkálni, voltam korábban pszichológusnál ezen dolog koraibb tünetei miatt, de nem lett jobb, nem segített, nem tudok neki sem megnyílni, ahogy a felírt gyógyszer sem hatott. Félek, hogy nincs segítség, nem tudom hogyan tovább, hogy tudok kijutni ebből, mert akarok, s küzdök

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, doktor, pszichiáter, gyógyszer, idegesség, indulat, agresszió, félelem

júl. 21. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt most mégegyszer és lassabban.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 21. 22:05 Privát üzenet
Ha nem nyílsz meg, persze, hogy nem értenek.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 21. 22:26 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Ne küzdj. Engedd el.

Meditálj többet.

Érezd át, hogy mindenki a maga valóságát éli s ha bár a tied nagyobb, senki sem érti igazán egymást, de elegendően, amennyire a lét azt megköveteli. Szeresd amid van, fogadd el, amid nincs.

Gyakorolj, ne küzdj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 21. 23:00 Privát üzenet

Ezt megfigyeltem, a mai állapotok és az itt élő eldurvult, befásult emberek és így a társadalom is okozza. Néha ezeket a tüneteket magamon is kezdem felismerni.

Úgy gondolom ez egyre rosszabb lesz és nincs rá megoldás. Vagy van, az alkoholizmus, ami a mai emberek 50%-át érinti.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 23. 17:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek is azért van nak sokan egyedül, magányosan mert az emberek nagy részének nem jó semmi és senki?
Minek élek ha nem szeret senki és senkinek nem vagyunk fontosak?
Van értelme úgy élnem ha nincs egyetlen barátom sem? Hiába próbálkozok, senki sem akar velem barátkozni.
Van más is akit még soha senki nem szeretett (a családja sem)?
Mit csináljak ha nagyon magányos vagyok, és senki nem akar velem barátkozni?
Édesanyám múlt hét kedden halt meg.62 éves volt. Senki nem gondolta, hogy beteg lehet, szerintem még ő sem. Két nap leforgása alatt ment el közülünk. Hogyan lehet ezzel a...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!