Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy tudtok megbírkózni...

Ti hogy tudtok megbírkózni azzal hogy senki sem ért meg titeket?

Figyelt kérdés
Kezdek bekattanni, nem tudok megnyílni, s nem is érzem hogy lenne a környezetemben olyan ember aki erre vevő lenne, viszont egyre jobban érzem, hogy túl sok minden bosszant fel, talán túlságosan belelovalom magam, például itthoni dolgokba, gyakran kiabálok a szüleimmel, vagy mondok olyat amit később megbánok, s már kényszer betegség tüneteit is kezdem produkálni, voltam korábban pszichológusnál ezen dolog koraibb tünetei miatt, de nem lett jobb, nem segített, nem tudok neki sem megnyílni, ahogy a felírt gyógyszer sem hatott. Félek, hogy nincs segítség, nem tudom hogyan tovább, hogy tudok kijutni ebből, mert akarok, s küzdök

2019. júl. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezt most mégegyszer és lassabban.
2019. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem nyílsz meg, persze, hogy nem értenek.
2019. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne küzdj. Engedd el.

Meditálj többet.

Érezd át, hogy mindenki a maga valóságát éli s ha bár a tied nagyobb, senki sem érti igazán egymást, de elegendően, amennyire a lét azt megköveteli. Szeresd amid van, fogadd el, amid nincs.

Gyakorolj, ne küzdj.

2019. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt megfigyeltem, a mai állapotok és az itt élő eldurvult, befásult emberek és így a társadalom is okozza. Néha ezeket a tüneteket magamon is kezdem felismerni.


Úgy gondolom ez egyre rosszabb lesz és nincs rá megoldás. Vagy van, az alkoholizmus, ami a mai emberek 50%-át érinti.

2019. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!