Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes tanulni, törni magam...

Érdemes tanulni, törni magam olyan dologban amit láthatóan a kollégáim magasról és nagy ívben lazàn fognak fel?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyen vagyok (vasút) , ahol a létrafok legaljàn vagyok fizetésileg meg mindenben. (itt hozzá teszem nem nézem le magamz meg a pozíciót sem amit betöltök) , nemrégiben kerestek meg a fönökségtöl hogy tovàbb iskoláznak, tanfolyamra kuldenének (tolatàsvezetönek) A helyzet az , hogy mikor idejöttem a vasútra, nagyon komolyan vettem, mert nekem azt mondták hogy ez egy komoly hely, veszélyes üzem ami mondjuk igaz, de Egy éve mióta itt vagyok, azt látom, hogy rengeteg ember, nem hogy nem abban a pozícióban van ahová nem való, de még a munkáját sem tudja, rendesen tisztességesen ellátni, a màsik kollágájának a kárára. Kérdem én, hogy egy ilyen helyen, ilyen kollektíva között ahol mondjuk még az egymással lévö viszony is borazalom, érdemes e magamat azon hajtani, hogy tisztességesen megtanuljam, a forgalmi utasítást és egyebeket? Én ténlyeg AZt látom, hogy itt tényleg sokan úgy töltenek be pozíciókat, hogy sem kellö tudásuk, alázatuk, és felelösség tudatuk nincs. Már most kezdtem tanulni elöre, hogy Szeptemberi-oktatással ne legyen annyi illetve könnyebb legyen a tananyag, a többi, aki pedig elötttem csinálta, ugy ahogy van telibe sz*** az egészet, mégis jó emberek. Ti hogyan állnátok ehez a dolghoz? mert én azt látom, hogy nem érdemes törni magam. Legalábbis a munkahelyi megítélésük miatt nem.
2019. júl. 24. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások, hanem magad miatt tanulj.
2019. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteg ember, nem hogy nem abban a pozícióban van ahová nem való, de még a munkáját sem tudja, rendesen tisztességesen ellátni"


Nagyon jó a meglátás! Üdvözöllek a valóságban!

2019. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne a munkahelyi megítélés szerint végezd a dolgodat, csakis a lelkiismereted és az önbecsülésed alapján!

Ha te is félvállról vennéd a tanulást, az előrejutást, nálad is baj lenne az értékítélettel. A kérdésed alapján nem ilyen vagy, ne is legyél ilyen!

2019. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
A sok tudatlan közül csak tanulással tudsz kitűnni!
2019. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten, hogy én bármilyen állami alkalmazott legyek, pontosan az ilyen mentalitású emberek és vezetés miatt.
2019. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdd el tanulni, így már előrèbb leszel tőlük! :)
2019. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 08:04-es válaszolónak. Van a véleményedben igazsàg, én azért jöttem ide dolgozni, mert jónak ígérkezett. Tudod amikor jelentkeztem, akkor ezek nem lettek elmondva. Én roma vagyok, ez látszik is rajtam, talàn ezért is igyekszem odatenni magam. De tényleg azt látom, hogy itt a munkatársak magasról is nagyívbe. . és Istenemre mondom hogy negyedéböl nem teszik oda magukat úgy mint én. Se tudásban, sem munkában. Munka alatt azt értem amikor ténylegesen kint a vágányok között dolgozuk, a tudàs pedig annak a mikéntje szerint. Ezért érzem azt, hogy ez itt nem szàmít, nincs ambíció, hisz miert gyötörjem magam, ha mást fele ennyivel majdnem 2x ennyit ugyanúgy megkeres.
2019. júl. 24. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!