Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemely es vagyonör munka...

Szemely es vagyonör munka mennyire jo? Lehet ra alapozni egy eletet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Neked lehet rá alapozni, mivel elég elszántnak tűnsz. - Hisz ez már a századik ilyen kérdésed :).
2019. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ha ennyire telik a képességeidből, akkor erre kell alapozni.
2019. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
tűnj el obelix!
2019. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha az ember szereti a munkáját, akkor simán... :)
2019. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

ezt a privit kaptam: "Azt uzenni obelix majd ha felveszik tanfolyamra akkor eltunik kulonben soha."

Legalább most nem trágár dolgot írt.

2019. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez az álommelód, akkor lehet. De ez már a kètezredik ilyen kérdésed, és lassan kènytelen leszek kipostàzni a "GYK legnagyobb trollja" díjat.
2019. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Vagyonőrin kívül van 2 szakmám, de csak ezzel tudok elhelyezkedni...irodai, normális munkát itt vidéken csak rokoni, haveri alapon lehet szerezni.

Bánom hogy pazaroltam az időmet az egyetemre, nyelvvizsgákra...kitörölhetem velük a s3ggem. Esetleg ha Pestre költöznék akkor lenne esélyem másra, de az ottani élet nem nekem való.


Így marad az őrködés itt. Még mindig jobb mint a gyári munka..

F0s, unalmas munka de lehet rá alapozni.

2019. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a 7.-nek igaza van.


Haverom dolgozott gyárban, soron, most őr, egy másik gyárban, havi 200-ért, miközben ott a melósok kapnak ennyit, 3 műszakra. Feléjük ez jó pénz, főleg, hogy a felesége, tanárként kap 150-et.

2019. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!