Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan munkahelyről, ahol még nagywc is tiltott, mert már vége a szünetnek?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.

Az illetőre rájön a nagywc, miután már majdnem vége a szünetnek vagy vége van. Egyértelmű, hogy mi közül választhat. Vagy wc, vagy eléggé büdös lesz a nap további részében. Nyilván választja a wc-t. És mire visszamegy a helyére, elkezdenek vele kiabálni arról, hogy a szünetet be kell tartani és akkor is, ha nagywc van.


2019. júl. 25. 00:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%

menjen a szünet elején meg van oldva

hülyeség a kérdés ilyen formában


meg mitől lennél büdös? bexarsz 2 szünet között?

2019. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szünet végén jött rá. És nem, nincs már szünet és egyből jön a barnamaci, nem várhat.
2019. júl. 25. 00:30
 3/23 A kérdező kommentje:
De úgy igazából a "szünet vége" az, amikor evés közben rájött az emberre.
2019. júl. 25. 00:44
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen a munkahely, nagyon ellenoriznek, hogy dolgoznak-e rendessn...
2019. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Azt gondolom hogy ennel csak jobb munkahely letezik.

Nekem ne akarja senki megmondani hogy mikor mehetek wc-re.

2019. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Menekülj.

Ezért kell piacképes szakmát tanulni.

Nàlunk olyan is van,hogy pèntek 14-kor már go home,semmit se szólnak,kènyelmes iroda,klíma,akkor megyek mosdóba vagy enni amikor akarok ahànyszor akarok.


Vègzettséggel tapasztalattal ilyen munkád simàn lehet.

2019. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, ez egy harmadrangú bölcsőde, ahová ha droid vagy, vagy birka, mint itt elsőbb válaszolók, de nem tudod még a székelésed is a mindenható munkáltatók igényeihez igazítani, akkor járj be pelenkában. Az biztos, hogy én ott fordultam volna sarkon és többet a lábam nem teszem be arra a szutyok munkahelyre, ahol ilyet meg mer engedni bármelyik senkiházi főnök magának. Felnőtt emberként akkor szarok, mikor kell, nem amikor megengedik. Ja plusz nőből vagyok, nem biztos, hogy elég csak a szünetben cserélni tampont vagy betétet, mikor megengedik. Esetleg kivetethetném a méhem, hogy ilyen gondjuk se legyen velem, lényeg a termelés, nem?!

De mi van ha hirtelen jön a hasmars, hogy nincs idő vacakolni, rohanni kell.A fosás már csak ilyen. Fosd össze magad, csak legyen kész a darabszám, vagy hogy gondolják ezt?!

Fú, köpedék egy hely ez, szerintem hagyd ott a fenébe! Ideje, hogy vesszenek végre az ilyen rabszolga telepek.

2019. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Én már iskoláskoromban sem értettem, amikor azt felelték, hogy "Miért nem intézted el a szünetben?". Mintha az ember szabályozni tudná, hogy mikor jön rá.
2019. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen munkahelyem. Minőségellenőr voltam egy gyárban.

Megmondtam hogy oké, akkor beleszarok a kormányműbe, és a munkalappal törlöm ki. Toltam volna le a gatyát, mire visszább vettek.

Buz1 munkahely volt... nőknek se lehetett elmenni wc-re szüneten kívül még piros napokon se. Volt akinek átütött a vér a munkás nadrágon.


Egy hónap után mentem máshova

2019. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Ahol ilyen szinten korlátoznának, ott nem maradnék egy percig sem!

Volt olyan munkahelyem, ahol a nő! sorvezető nem engedett ki tampont cserélni.Na, jöttem is haza.

Azóta pont ilyenek miatt dolgozom olyan munkakörben, ahol akkor megyek mosdóba, akkor eszek, akkor gyújtok rà amikor én akarok.

2019. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!